Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Singh Margit szülész-...

Dr. Singh Margit szülész- nőgyógyászról írnátok véleményeket?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 10:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia! 10 éve nála szültem, mert ő volt az ügyeletes. Semmi negatív véleményem nincs róla.... de mikor letegeztem, szólt h magázódni kell :-)
2017. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szólt miatta?:) jajj ne:)

Mondjuk ez legyen a legkevesebb, ha amúgy érti a dolgát és jó orvos.

2017. febr. 7. 12:38
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm nála szült 2x is, teljes mértékben meg volt vele elégedve.

Mindvégig bíztatta, nyugtatta. Mind szakmailag, mint emberileg megvoltak vele elégedve.

2017. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja szültem Nála. A Föld legdrágább orvosa, embere! Negyedik szülésem volt, negyedik orvossal, MAGASAN fölötte van mindnek. Végig bent volt velem, nem úgy, mint általában szokás, hogy a legvégére bejön az orvos. Önéletrajzának olvass utána, hatalmas tudású, emellett alázatos, tisztelettel bánik az emberrel. Olyan szinten NEM anyagias, hogy már én szégyelltem magam. (Sokszor nem hagyott fizetni, miközben nekem meg sem fordult a fejemben, hogy ingyen látott el...)

Nem utolsó sorban, az életét mentette meg a babámnak, de erre ne legyen senkinek szüksége!

2017. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, engem szinte meg is győztetek:)


Persze azért szívesen veszem, ha érkezik még válasz:)

2017. febr. 7. 17:30
 6/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még valamit hozzátennék: nem csak hogy bejött szülés után meglátogatni a kórházban, ezt többnyire megteszik az orvosok, de fel is hívott előző nap, valamint még otthon is, hogy minden rendben-e?

És a végig velem volt a szülésnél alatt azt kell érteni, hogy reggel 9-től este fél 8-ig :)

Szerintem ő nem is ember, ANGYAL! :))

2017. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Megkérdezhetem, hogy melyik kórházban szültél nála ill. hova jártál hozzá terhesgondozásra?

Úgy láttam, hogy a G1-ben, ill a Maternityben rendel.

2017. febr. 7. 20:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Maternityben szültem, végig máshoz jártam, csak ez a másik orvos szülés előtt néhány nappal közölte, hogy akkor ő megy szabadságra... Erről addig nem szólt. Ekkor kerültem a Doktornőhöz.
2017. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm:)
2017. febr. 7. 21:20
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, privátban kérdezz nyugodtan, itt nem akarok mindent leírni azért, még akkor sem, ha minden pozitív, mert az.:) Szóval bármilyen kérdéssel írj nyugodtan.:)
2017. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!