Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhesgondozás a xv kerületben?

Terhesgondozás a xv kerületben?

Figyelt kérdés
Gyermeket szeretnénk, ezért nézelődök már előre kihez lehetne majd járni. Az sztk-s orvosokról nem sok jót hallottam, magánra meg nem nagyon van pénzünk.Lehet járni mondjuk az Uzsokiba terhesgondozásra-tanácsadásra, ha már úgyis területileg oda tartozok? Vagy aki már szült ott, tudna ajánlani egy jó szülészt ott?
2017. febr. 18. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Én is 15. Kerületi vagyok.

Polyák doktorúr nagyon rendes, kedves szimpatikus!

Időpontot nem ad soha, de max 1 órát kell várni. :)

Nagyon alapos. 2-3 hetente megyek, mert ez kell, az kell, munkahelyre papír stb, akkor mindig csinál ultrahangot.

12 hetes uh volt délelőtt az Uzsokiba, délután vittem neki a papírokat, de akkor is csinált ultrahangot! Mindig megnézi, leméri a babócát.

Tényleg szívből ajánlom, a legjobb Sztk orvos.

Kérdezhetsz bármit, nagyon kedves.

3évi nem voltam rákszűrésen, de egyáltalán nem volt bunkó.

Mosolygott és mondta, hogy nincs gond, akkor csinálunk most.

2017. febr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én dr Tóth Richárdhoz járok az Uzsokiba. Ez olyan félig-meddig magán megoldás. A kórházba hív időpontra (van csúszás), de te döntöd el mennyi pénzt adsz, nincs meghatározott tarifa. Nagyon kedves, figyelmes, szerintem egy-egy kismama 25-30 perceket biztosan bent van.
2017. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!