Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van budapesten babamozi, ahol...

Van budapesten babamozi, ahol patikakártyával lehet fizetni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Fogod magad, beírod a google-ba, hogy babamozi (esetleg a várost is, ahová menni szeretnél), kidobja a találatokat, megnézed a fizetési lehetőségeket..
2017. febr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%

De ha már ennyire életképtelen vagy akkor megcsináltam helyetted:


[link] ( "A legtöbb Egészségpénztárral szerződésben állunk, így ha pénztártag vagy, el is számolhatod a 4d ultrahang árát! (Adoszt, Allianz, Aranykor, AXA, Dimenzió, Életút, Generali, Honvéd, K&H, MKB, OTP, Patika, Postás, Tempo, Vasutas, Vitamin)"


De a gyerekedről nem fogok gondoskodni..

2017. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Jó nagy bunkó vagy előző.

Ha nem szívesen segítesz, osztod meg a tapasztalataidat másokkal akkor jobb ha törölteted a fiókodat.


Azért kérdezett, hogy hátha nem kell a létező összes Budapesti babamozit átvizslatnia!

2017. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm 1. először megdöbbentem még itt sem kaptam hasonlóan bunkó választ...de azt csak mosolyogtam rajtad.

és igen, ezeket én is megtaláltam, de nem arra voltam kiváncsi hogy hol lehet készpénzben fizetni amit azt jóváírnak a patikakártyámra hanem arra hogy hol lehet közvetlen a számláról fizetni. tehát köszönöm a bunkó nem mellesleg teljesen haszontalan válaszodat.

2017. febr. 20. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Számomra meg az megdöbbentő, hogy emberek ide irnak olyan kérdéseket, amikre maguk is választ találhatnak nettó 5 perc alatt. Keresel olyat ahol elfogadják és megkérdezed h kártyalehúzójuk van-e.
2017. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Látod, nem is kaptál érdemi választ..
2017. febr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!