Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Csütörtöki Attiláról...

Dr. Csütörtöki Attiláról tudtok véleményt mondani? Mennyi most nála egy vizsgálat?

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Nekem ne volt orvosom, de volt egy műtétem, ami nem a legjobban sikerült, ezért az orvosom vele konzultált.

Úgy beszélt rólam, mintha ott sem lennék!

Azt mondta, vegyük ki a méhét, és meg van oldva a gond, mondom nem.

De hát van már gyerekem, mit akarok még?

Akkor ott hagytam, nekem nagyon nem volt szimpatikus.

Persze ismerek olyat is, aki dicshimnuszokat zeng róla.

2017. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A második fiamnál volt fogadott dokim, semmi probléma nem volt, progis császárt szépen megcsinálta.Magánrendelésre jártam, a kórházi vizsgálatoknál hajnalban előrevett, hogy a naggyal beérjek az oviba, szóval velem nagyon rendes volt.
2017. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma voltam nála magánrendelésen, velem is nagyon rendes volt.
2017. febr. 24. 16:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Más esetében is kihagyta a kötelező 30-32.heti ultrahangot és helyette csak saját rendelőbe hívta?
2017. júl. 9. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap jöttem a Bajcsy genetikájáról, és szóba elegyedtem egy kismamával. Neki is ő a dokija. Mikor bekerült az ultrahangra az itteni genetikus teljesen más értékeket számolt mint ő, és mikor a gondra kerestek rá, sehol sem találták. Én tuti nem mennék hozzá, aki ilyen felszínesen nézi az ultrahangot, és az ideget belé rakja a terhes nőkbe, vagy nagyon el van szállva magától, vagy belesz.rik az egészbe.
2018. ápr. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!