Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Pozitiv lett a tesztem. öröm,...

Pozitiv lett a tesztem. öröm, boldogság, szerelem. De a dokim csak másfél hónap múlva tud fogadni. Nem birok annyit varni. Keressek mást vagy várjak? Szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 21:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
88%
Ne várj addig. Mindenképpen keress mást és minnél hamarabb!
2017. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
az én véleményem az,hogyha ehhez az orvoshoz szoktál járni kivizsgálásokra akkor ne válts,ha pozitív is lett a tesztet a 7.hetet mindenképp meg kell várnod,de ha bizonytalan vagy akkor csak nézesd meg h a baba rendben e van. aztan másfél hónap mulva menj az orvosodhoz.
2017. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Ideiglenesen keress masikat legalabb. Megkell neznie valakinek, hogy fejlodik-e. Van-e szivhang, ha panaszod van legyen kihez fordulnod. Nekem eszem àgàban sem lenne kivàrni. Legkesobb 7hetesen par naposan elkell menni ultrahangra.

Gratulálok! Kicsit irigyellek. :-) boldogsàgos babavàràst!!

2017. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem mindegy, miért nem tud fogadni. Éppen szabin van, vagy egyszerűen annyian járnak hozzá, hogy akkor van legközelebb időpont? Ez utóbbi esetben váltanék, egy túlterhelt doki bármi gond van, nem fog tudni időt szakítani rád (rátok).
2017. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan járnak hozzá és csak heti 2x van magánrendelése. Nagyon izgulok hogy minden rendben van-e. Győrben esetleg ismertek valami jó dokit?
2017. febr. 26. 21:24
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok az OTI ba menni.
2017. febr. 26. 21:25
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Akkor hagyd. Nem szeretem az ilyen dokikat. Túl vállaljàk magukat. Aztan nemtudsz kerdezni sem " mert jon a kovetkezo, vàrnak rà"... hat ezert tobbe nem fizetek. Jobban jàrsz sztem egyik màsik orvossal! Sok sikert
2017. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Esetleg nem rendel máshol (nem magán rendelésen)? Oda nem tudsz elmenni?


Én is voltam ebben a cipőben, tűkön ültem, amíg végre oda nem jutottam. :) Szerintem most ha nagyon izgulsz, a 7. hét után menj el egy magán uh rendelésre, akkor már látni lehet valamit. Igazából ha 10-11. hét környékén tudsz a dokihoz elmenni, akkor teljesen időben leszel mindenhez.

2017. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Keresek más megbizható dokit.
2017. febr. 26. 21:42
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Jó doki Győrben Mika Péter, Stummer doki, Busznyák Csaba. Googliban megtalálod őket
2017. febr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!