Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mást is piszkál a védőnő a...

Mást is piszkál a védőnő a kiskönyv töltögetése miatt?

Figyelt kérdés
Kb 2 hetente találkozom az orvosommal (beutalás, papírok stb.), nagy ritkán ír a kiskönyvbe, de a kórházban ambuláns lapokat kapok, végén igazolást, hogy jártam terhesgondozásra. Azt mondták, hogy ők nem irkálják pl az UH eredményeket külön a kiskönyvbe, ott az ambuláns lap. Ezen a védőnő ki van akadva, csinálja a cirkuszt. Ez engem első terhességnél frusztrál, már elegem van. Másnál is volt ilyen a védőnő? Már ott tartok, többet nem megyek hozzá.
2017. márc. 26. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Külön az UH részt nem tölti ki az orvos, védőnő sem hiányolja. Leletről ő magának felvezeti az eredményeket a saját kartonjába és ennyi.
2017. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom kiborít. Több, nem kötelező vizsgálatra is elmegyek (Nifty, magzati szív UH, stb) és úgy állít be mintha én lennék felelőtlen.
2017. márc. 26. 21:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nyomta az enyém, de nála elég volt, ha elengedtem a fülem mellett, abbahagyta egy idő után. Ráadásul költöztünk, az előző védőnő pedig sok mindent nem írt be és sok mindent nem mondott el, ezen is pörgött egy csomót, hogy miért. Mondom, első gyerekem, nem tudom, mit kell pontosan elmondania egy védőnőnek.
2017. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a doki pecsételt meg aláírta a kiskönyvet amikor mentem, de nem nagyon írt bele semmit, minden kórházi vizsgálatról pedig külön lapot kaptam, szinte semmi nem volt a kiskönyvbe írva..nem zavarta a védőnőt..nem is értem mit problémázik nem tud külön lapokat elolvasni?
2017. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 babyboom567 ***** válasza:
75%

Nekem úgy volt ,hogy a védőnő állította ki a kiskönyvet,és a súlyt,meg a vérnyomást ő írta bele,a doki meg a leleteket vezette fel rá,pecsételt,és beleírta a következő időpontot a terhesgondozásra.Meg a fogorvos is a kiskönyvbe írt meg pecsételt.

Azt várja a védőnőd,hogy te töltsd ki? vagy mit?

2017. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Fogorvos, háziorvos kitöltötte a rá vonatkozó részt.


Azt várja hogy ha pl megyek UH-ra akkor erőszakoljam ki az orvostól, hogy töltse ki az UH-s részt. De az orvos meg azt mondta hogy ha a védőnőnek fontos akkor szöszöljön vele, de itt a részletes ambuláns lap, ha szülök úgyis mindent tudnak a rendszerből, nem a kiskönyvből fogják kinézni.

2017. márc. 26. 22:27
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
A mi védőnőnk nagyívben mindenre... Még születés után a státuszkor sem teszi rendesen a dolgát
2017. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
az enyém a leletek alapján bemásolta a kiskönyvbe. Legközelebb mond meg neki, hogy nem tudod, tudtoddal nem a te dolgod, így neked hiába mondja
2017. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én védőnőm is kitöltötte az uh-s, meg egy-két részt. Én sztk-ban jártam uh-ra, nem töltik ki. De a kórházban a szüléshez való felvételkor csak a kiskönyvet nézik, "mindenféle szir-szar WC papír" (ezt az ügyeletes doki momdta) nem érdekli őket, csak a kiskönyvet hajlandóak megnézni. Emiatt pl a dokim akkora betűkkel írta bele, hogy terhességi cukros vagyok és fehérköpeny szindrómám van, hogy bárki észrevegye. Nálunk ezért töltötte serényen a védőnő. Csak ebben az a durva, hogy az a doki üvölti le a kismama fejét szuleskor,.hogy hiányos a kiskönyv, aki maga lusta rá, hogy töltse...
2017. márc. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Doki soha nem írt vagy pecsételt. Védőnő vezette.
2017. márc. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!