Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Valaki tud ajánlani egy jó...

Valaki tud ajánlani egy jó nőgyógyászt a 18. Kerületben vagy a környékén?

Figyelt kérdés

Valaki tudna a 18. Kerületben jó nőgyógyászt; szülészt ?

Most a Nemesbe járok dr Horváth Zsolthoz 11 hetes vagyok és szörnyű. Egyébként is érzékeny vagyok, de várandósan mèg inkább és 3- ból egyszer majdnem sírva egyszer pedig sírva kellett haza mennem onnan olyan bunkó lekezelő módon beszél velem az aszisztense, hiába kérek olyan beutalókat amit a védőnő ajánlott nem kapok mert szerinte nem kell és elegem van, hogy így kell átéltem az első vizsgálatokat.

Első terhesség és nemrég költöztem fel Pestre szóval fogalmam sincs kihez megetnék aki tènyleg normálisan tudna bánni egy várandós nővel . Magán orvosok is érdekelnének .



2017. ápr. 5. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Nem 18. kerület, de őket bátran ajánlom.

[link]

Bármelyik orvost. Én Dr Pánczél Zitához jártam be Bp agglomerációból. Megérte. A mai napig hozzá járok, nála is szültem.

De akármelyik orvoshoz mehetsz, mindegyik rendes, profi.

2017. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Üllői úton Dr Szarka András, vagy Dr Csütörtöki Attila
2017. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!