Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nagyon jó nőgyógyász Nyíregyhá...

Nagyon jó nőgyógyász Nyíregyházán? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Első babám 33. hétre született hellp szindróma miatt, majdnem meghaltunk mindketten.Egy nagyon alapos, sok mindent látott, tapasztalt nőgyógyászt keresek Nyíregyházán aki nagyon figyelne majd rám és a kistesóra a pocakban.


Van néhány orvos akiket már kizártam (privátban megírom a neveket, akit érdekel)


Előre is nagyon köszönöm!



2017. ápr. 15. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Dr. Pap Kàroly www.koranyirendelo.hu
2017. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adorján Gusztáv.Nem olcsó a magánrendelése (szülésről nem beszéltünk,annyit adtam amennyit gondoltam) nála jó kezekben leszel!
2017. ápr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dr. Ivancsó Béla :)
2017. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Én is Pap főorvos urat tudom neked ajánlani, mint az első valaszoló.
2017. ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dr Lukàcs Róbert vagy Ivancsó Béla! Az elsőnél tesóm szült kettőt is, a màsodikról pedig rengeteg jót hallottam màr és egy ismerősömet csàszàrozta.


Kiket zàrtàl ki?

2017. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, a problémáddal vmi rutinos nagyöreget érdemes választani. A fiatalabb, kedvrs dokij a problémamentes terhességekhez valók. :-)

Én is Papra szavaznék. Orosz is valszeg nagyon felkészült, de ő egy kicsit túlvállalja magát. Néha kellemetlen, hogy még 5. alkalommal sem ismeri meg a kismamáját...

2017. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiatal,kedves, alapos dokim volt problemas terhesseggel. Ma is ot valasztanam.
2017. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Adorján Gusztáv
2017. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!