Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Milyen vélemények, tapasztalat...

Milyen vélemények, tapasztalatok vannak Dr. Iváncsó Béláról és Dr. Albert Lászlóról Nyíregyházáról?

Figyelt kérdés
2017. máj. 10. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Iváncsót nagyon dicsérik, őt néztem ki magamnak, amikor várandó lettem. De 7 héttel későbbre tudtak volna időpontot afni hozzá, amit nem vártam ki.
2017. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ. És ez mikor volt?
2017. máj. 10. 19:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Januárban.
2017. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem. Végül ki lett az orvosod?
2017. máj. 10. 21:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Pár hete voltam Ivancsónál nagy reményekkel, mert sokan ajánlották....nála bunkóbb orvossal még nem igen találkoztam, empátia nulla nála.Több embertől hallottam róla utólag rosszat, császározni nem tud.Senkinek nem ajánlom!Albert László nagyon jó szakember, kedves, lelkiismeretes csak nehezen lehet elérni telefonon ha gond adódna...ezt az egyik ismerősöm mondta.
2017. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez elég rossz tapasztalat Dr. Iváncsó részéről. És esetleg Dr. Orosz Lászlóról van-e valakinek tapasztalata?
2017. máj. 11. 07:15
 7/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Végül Orosz lett. :-) Elsősorban azért, mert az eddigiekkel ellentétben, ez problémás terhesség, vegyszerekkel megtámogatva és benne van a császár. Szakmailag valszeg a legjobbak között van, drága, de rengeteget dolgozik, így mindig megtalálható. Alapjában véve egy őrült proffesszor, ne akarj vele barátkozni, negyedjére sem ismert meg. :-)
2017. máj. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
rendben 😁 köszi! Azt hallottam nagyon modern, szuper felszerelése van.
2017. máj. 11. 13:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Az biztos, olyan, mint egy űrhajó.:-) A 12 hetes uh majdnem 40 perc volt. Azt nem lehet mondani, hogy félvállról veszi. Ja, ebből következik, hpgy mindig csúszás van a rendelésen.
2017. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Orosz maradt! 😁
2017. máj. 14. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!