Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12. heti genetikai vizsgálatta...

12. heti genetikai vizsgálattal kapcsolatban kérdeznék nyíregyháziakat, pontosan hogy is működik ez?

Figyelt kérdés
Jövőheten mennék genetikai vizsgálatra. Felhívtam a választott orvost, nagyon kedves volt, de sajnos nagyon nem ért rá,miután megmondtam, h.jövőhéten leszek 12 hetes, annyit mondott, hogy akkor hétfőn menjek be a kórházba a 2.emeletre vervetelre! Mondtam neki, h.en a maganrendelőjébe szeretnék majd, erre ő, hogy persze majd utána a többi ott lesz. A kérdésem, hogy pontosan hol van ez a 2.emelet? A központi laborra gondolt? És nem kell oda semmilyen papírt vinnem, h.pontosan mit kell vizsgálniuk a veremben? Csak bemegyek és mondom h.genetikai vizsgálathoz szeretnék vért levetetni? Vagy ez hogy működik?Hol kell majd fizetnem? Sajnos semmit nem magyarázott el, annyival letette, h.hétfőn menjek reggel a vervetelre, aztán hallottam hogy már hívta be a betegét, és elköszönt tőlem.

2017. máj. 12. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehát kombinált tesztet kértél?
2017. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyit mondtam, h.12. Heti genetikai vizsgálatra szeretnék kérni időpontot, és hogy az orvosom őt ajánlotta! Kérdezte mikor leszek 12.hetes, mondtam h.jövőhéten, erre ő hogy akkor menjek a vervetelre, és majd persze utána a maganrendelojebe utána, de oda nem adott időpontot, mert le kellett tennie! Nem hangzott el a kombinált szo szerintem, de már nem tudom! Most hívjam fel újra?
2017. máj. 12. 13:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez kombinált teszt lesz, a vérvételért fizetned is kell majd. Közvetlenül után pedig menni a nőgyógyászhoz, ahogy mondta, mert ennek akkor van értelme, ha ugyanaznap van a vérvétel és az uh.


Én ugyan nem vagyok nyíregyházi, ezért bocs, hogy beleugatok, de szerintem a kombinált tesztet nem egy sima laborban szokták csinálni, ezért ha a 2. emeleten nőgyógyászat, szülészet vagy bármi ilyesmi van, akkor oda kell menned.

2017. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szemrebbenés nélkül leszedtek? Óriási. Én:-) ugyan nyíregyházi vagyok, de nem csináltattam kombináltat, csak genetikai uh-on voltam. Olvass utána, mit is szeretnél, akarsz-e egyáltalán ilyet és utána kitaláljuk, mit hol.
2017. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Közben beugrott, hogy konkrétan fél 9-re hívott vervetelre a 2.emeletre, tehát akkor nem lehet a központi labor! Viszont a központi labor is 2.emeleten van ez zavar be! Még soha nem voltam a kórházi nogyogyaszaton, illetve a szülészet épületében igen, de ott meg a földszinten kell vért vetetni, szóval most akkor oda sem kell mennem! De akkor pontosan hol is van ez a 2. emelet? Valaki tud segíteni? Dr. Fábián Antalhoz mennék! :)
2017. máj. 12. 15:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, utána olvastam, és mindenképp kombinaltra szerettem volna menni egyébként is! :)
2017. máj. 12. 15:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtató. :-) A 2. emeleten nem fogsz eltévedni, mert csak középen van vagy 3 ajtó és ennyi, mert kétoldalt a gyermekágyas részleg van. Szal felmész,megállsz középen és bárki megmondja, melyik az.
2017. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2017. máj. 12. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!