Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akinek mindegy a baba neme,...

Akinek mindegy a baba neme, az is nagyon kíváncsi azért? Van akinek terhesség végén derült ki?

Figyelt kérdés

Igazán nem számít, de csalódott vagyok. Több ilyen kérdést is láttam, de nem nagyon láttam alatta, hogy akinek szégyellős babája volt, az mikor tudta meg? 24. héten már az átleg tudja, nem?

És az orvos vajon igyekszik látni, vagy amúgy nem az ő baja-alapon neki mindegy?



2017. máj. 19. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszik latni, de van h nem lathato.
2017. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy volt a neme de attól nagyon akartam tudni. Elég korán kiderült, 19 hetes uh-n de szerencsénk volt, pont úgy feküdt, hogy meg tudta mondani.

Hiába igyekszik látni az orvos, ha a baba nem mutatja meg. Ha meg nyilvánvalóan látszik, miért ne mondaná meg?

2017. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták lányom lesz. Többször nem érdeklődtem. Aztán fiam született :) Meglepődtem, rózsaszín ruhácskákban vittem haza, de mindegy volt, egészséges ennyi a lényeg.
2017. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mindegy volt és nem is akartuk tudni. Akkor derült ki, mikor megszületett.
2017. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szerettem volna tudni, de sehogy sem látta a doki a nemét. Pedig próbálkozott rendesen.

Így csak akkor tudtuk meg mikor megszületett.

Már a legvégén nem bántam, olyan különleges volt h csak akkor tudhatom meg mikor már kint lesz.

Vásárolni viszont rémálom volt. Az üzletek többsége fehér, kék és rózsaszín cuccokat tart csak szinte. De azért kilehetett fogni egy pár uniszex színt néha

2017. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer sem kerdeztuk meg. Kifejezetten kertem a dokimat, ne arulja el.

8, 14 es 17 evesek.


Azt mondta, nagyon ritka, ha valaki nem akarja tudni. O pedig csak akkor mondta meg a kismamaknak, ha biztos volt benne.

2017. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A baratnom mindket gyereke ugy fekudt, hogy egyszer sem lattak. Mindketto lany lett.
2017. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk 16hetes uhn 80%-ra mondta majd 20 hetesen tutira,vagyis 95%-ra!:)
2017. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja es lany lett.

Masodik fiu ,ot 20hetes uhn tippelte meg a dokim!:))

2017. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Én a 13 hetes uh-on (istenhegyi) megkérdeztem a doktornőt, hogy megmutatta-e magát. Azt mondta elég szomorú lenne, ha arra lenne szorulva orvosként, hogy a baba megmutatja-e vagy sem. Akkor 80-90%-ra mondta, hogy fiú. Azóta kiderült, h valóban kis tökös. :) 18 hkm
2017. máj. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!