Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nyíregyháza, fogadott orvos?

Nyíregyháza, fogadott orvos?

Figyelt kérdés
Második babámat várom, érdekelne a véleményetek, hogy ti kit ajánlotok, illetve milyen árban vannak a vizsgálatok, szülés? Esetleg Dr. Rácz Krisztinánál volt/van valaki, vele mi a helyzet? Köszi a válaszokat! :)

2017. máj. 19. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az új utcai rendelő árairól tudok írni, 12 ezer a terhesgondozás. Dr Angyalnál szültem első babámat, 80 ezer volt a szülés, nem mondta fixen az árat, csak hogy ennyit szokott kapni.. a terhesgondozás kb 3 percben kimerül, szülésre éppen bejött mikor már kitolás volt, oké értem én addig minek de szerintem ezért sok az a fizetni való. Második babámmal Dr Orosznál kezdtem, nála 15 ezer a terhesgondozás (genetikai UH 20 ezer), szülésre nem is akartam felfogadni, nekem a genetikai vizsgálatok voltak fontosak. Alapos amúgy, neki is sok kismamája van de negyed órát mindenki bent van nála. Szülésnél elvileg ő se viszi túlzásba. Jelenleg a Stadion utcára járok terhesgondozásra, egyébként Rácz Krisztina szokott ott lenni, legalábbis körzetileg hozzá tartozok, véleményem nagyon nincs róla, de ez ugye TB-s rendelés. Húgom járt hozzá magánrendelésre amíg a műtétre (p4-es citológia) azt nem mondta, hogy keressen egy orvost a műtétre. Na ő azóta Petróczy Ottóhoz jár (igaz TB alapon), neki akárhányszor szánt borítékot, sose fogadta el.. szóval nem egy pénzéhes orvos. Ajánlgatta meleg szívvel nekem is, csak elvileg az új utcán rendel és mivel oda jártam Angyalhoz első babával, így nem terveztem oda menni.
2017. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, pont Petróczy a másik kiszemeltem. :) Nehéz döntés, az első orvosommal nem voltam megelégedve, így egy kicsit tartok tőle, hogy kit is válasszak.
2017. máj. 19. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Megkérdezhetem ki volt az első orvosod?Én is most váltok, nekem Molnár Balázs volt, most meg Fábián Antal főorvosnál voltam.Ugyan még nem vagyok terhes, de mivel az első szülésnél komplikációk voltak így nagyon körültekintően kellett választanom.
2017. máj. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Én Ivancsó Bélához járok,nagyon megvagyok vele elégedve.
2017. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!