Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nyíregyházán akik Dr. Fábián...

Nyíregyházán akik Dr. Fábián Antalnál csinaltattak kombinált tesztet, hogy jutottatok az eredményhez?

Figyelt kérdés
Nekem telefonon mondta el az eredményt, de szeretnék róla valami papírt is látni, de mikor erre rákérdeztem volna, már le is tette. Aki nála csinaltatta, tud nekem ebben segíteni, hogy ilyenkor mi a teendő? Hívjam fel újra? De mindig olyan elfoglalt, és sürgetve teszi le... személyesen egyébként nagyon kedves és alapos volt!

2017. máj. 22. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek szerint minden ok? Gondolom, a következő vizsgálatkor tervezi odaadni.
2017. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Minden oké, de nem ő a dokim, nála csak a kombinált tesztet csinaltattam. És a védőnő azt mondta kell róla valami papír, amit viszek majd az orvosomhoz, meg neki (a védőnőnek) is be kell majd írnia valahová!
2017. máj. 23. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!