Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Bele lehet menni kismamaként...

Bele lehet menni kismamaként a Balatonba?

Figyelt kérdés
3 hét múlva megyünk nyaralni. Akkor leszek 20 hetes terhes. Bele mehetek a Balatonba? Nyílván ha hideg lenne a víz akkor semmi képp.
2017. aug. 10. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Ez elég megosztó kérdés lesz.

Nekem a doki mondta hogy nyugodtan menjek bele bármilyen természetes vízbe illetve az otthoni medencébe, de strandon ne menjek be.

A hőmérsékletre azt mondta ami jól esik abba nyugodtan lehet fürdeni, ha túl hideg akkor amúgy sem mész bele.

Azért kérdezd meg a dokidat mert van akinek nem ajánlják.

2017. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is kérdezd meg az orvosodat,mert

nagyjából mindenki mást mond.

2017. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Bele de csak terdig.
2017. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

És a szálloda medencéje sem kivétel a "strand" alól ? (4*-os szálloda)


Mindenképp megkérdezem a nőgyógyásztól illetve védőnőtöl . :)

2017. aug. 10. 14:03
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Természetes vizekbe inkább, mint medencébe. Nekem ezt mondta az orvosom. Én ennek ellenére egyikbe sem mentem volna bele. Eszem ágában sincs. Ha nem megyek bele, a fertőzések kockázata nulla, ha belemegyek már több, mint nulla, és ez nekem már több, mint amennyit kockáztatok. 1% is sok, ha beleesek. Én így gondolkodtam ebben. Nem olyan sok idő, néhány hónapot le tudok erről mondani.
2017. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Akkor nekem elég laza dokim volt. Minden héten mentem úszni a 38.hétig. Direkt rákérdeztem, hogy szabad-e, és engedte. Őszintén eszembe se jutott, hogy bármi baj lehet. Nagyon sok kismama és kisgyerek van a strandon is, uszodában is. Babákkal ülünk a pezsgőfürdőben, és mindenki élvezi. Senkinek nincs semmi baja.
2017. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Hogy a kérdésedre is válaszoljak, a Balatonba szerintem nyugodtan bemehetsz. A medencét meg meglátod majd, milyen. Mennyire tiszta, mennyire klóros. 6os voltam.
2017. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Tavaly mikor voltunk a Balatonon, a partnál úszkált egy döglött hal felfordulva. Utána meg egy kb. 20 cm-es kula úszkált ott édesen.... 😁

Én inkább a strandra szavazok, de nem arra a medencére ahol a papik és a mamik áztassák magukat. Hanem pl. Úszó medence és ilyenek.

2017. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Nekem annak idején a doki csak a tengert "engedélyezte" , de egy ismerősöm most vár babát, és ő fürdött a Balcsiban, meg is lepődtem, de azt mondta, hogy csak a medencés fürdést tiltották neki.
2017. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Jól lepontoztatok, de nézzük a tényeket: a medencében nincs hideg víz, és bár alaposan klórozzák, boldog-boldogtalan áztatja benne a lábát, fenekét és ha nem sietnek a gyerekek kifelé, bele is pisilnek (ha a felnőttek nem, mázlink van). A Balaton meg minden csak nem tiszta. Kutyáktól kezdve a fent említett gondokig. Akkor biztos csak 40%-ra hasznos a válaszom, hogy bele nem tenném a lábam terhesen?
2017. aug. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!