Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szülés előtt hányszor volt...

Szülés előtt hányszor volt nálatok a védőnő, és ti hányszor mentetek hozzá?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam először a védőnőmnél, én úgy tudtam, hogy a gondozásba vétel után neki 2-3 héten belül ki kellene jönnie egyszer, és a szülésig még 2-3x.

Viszont pont úgy dolgozom ami az ő munkaideje is, így annyit mondott, hogy majd egyszer egyeztetünk egy napot amikor éppen én is otthon leszek, meg ő is ráér aztán majd kijön és beszélgetünk kicsit a szoptatásról és ezekről a dolgokról. Én úgy vettem ki a szavaiból, hogy ez nem mostanában lesz, nem hiszem, hogy 10-11 hetes kismamával most szeretne a szoptatásról beszélgetni. Legközelebb a 12. heti ultrahang után kell mennem, és ha majd meg lesz a down-kór szűrés eredménye, neki is vinnem kell ezeket. Nálatok hogy volt? Hányszor ment ki, és hányszor kellett nektek mennetek a terhesség alatt?


2017. aug. 22. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én védőnőm nagyon lelkes volt, 3-4x járt nálunk szülés előtt, én havonta mentem hozzá, és amíg kicsi volt a baba, hetente kijött, pedig hetente vinnem is kellett mérni. Viszont a barátnőmnél csak egyszer járt közvetlen szülés előtt az ő védőnője, és szülés után is csak havi 1x találkoztak.

Igazából szerintem, ha minden rendben van, az otthonod, az egészségetek, és bármikor hívhatod, ha kérdésed van, akkor felesleges annyit találkozni. Nekem főleg a szülés után elég megterhelő volt.

2017. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk egyszer sem volt, nekem azt hiszem havonta kellett menni
2017. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rögtön megadta a mobil számát is, hogy ha olyan kérdésem lenne, akkor elérjem, de nyilván csak akkor hívnám azon ha valami tényleg SoS dolog lenne. Nagyon rendes egyébként, szimpatikus. Mondjuk mondtam neki, hogy 1 éve költöztünk be a házunkba, így szerintem sejti, hogy azért felújításon is átesett, meg a környéket is ismeri. Nem zavar ha nem akar a "nyakamra járni", csak teljesen beleéltem magam, hogy most aztán jövés-menés lesz, meg amit itt is olvastam legtöbb tapasztalatot :D
2017. aug. 22. 09:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
összesen 2x mentem ő egyszer jött szülés előtt pár héttel.
2017. aug. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szülés előtt egyszer volt nalunk. Mi is egy időben dolgoztunk, ráadásul én 38. hétig. Így azon a héten jött gyorsan. Én nagyjából haovnta mentem hozzá.
2017. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem két védőnőm volt költözés miatt.

Viszont házhoz 1x jött az utolsó, én pedig körülbelül 4-5x mentem.


Először adat egyeztetés, kismama felvétel miatt, aztán 2x vizsgálat eredmények miatt, aztán az újhoz még párszor az utolsó hetek súly meg vérnyomás mérései miatt.

2017. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam egyszer sem. :) pedig hívtam. Tappnezen vagyok, fekszem altalaban itthon es az utcánkban "rendel". :) a legelején helyettesítő volt es ő volt. Es ennyi. :) nekem 8.. En nem erőltetem. Majd jön.

En talan 6hetente vtam nala 30p-et.

2017. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4x jött, mind a 4x szabit kellett kivennem miatta... plusz minden nőgyógyászati vizsgálat előtti héten menni kellett hozzá, ez havi 1 alkalom, amikor meg később értem a munkahelyre... csak a főnök jófejsége miatt nem kellett lecsússzam ezeket az órákat...
2017. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jézusom! Mennyi buzgó védőnő!!! Én egyszer voltam nála a 10. héten. Mondtam neki, hogy mindjárt költözünk, erre közli,hogy akkor el akar jönni hozzánk. DE MINEK?!?! Mikor úgyis elmegyünk abból a lakásból?
2017. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 isten halála válasza:
mi nem védekezünk, ez a mottóm
2018. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!