Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Lehet valami baja a magzatnak?...

Lehet valami baja a magzatnak? Pénteken lesz orvos

Figyelt kérdés
A babák megérzik a megfázást? Amióta beteg lettem, múlthét pénteken, hát inkább vasárnapra éreztem, hogy kicsit lustább. Ugrál ő, lehet, hogy csak az időszak változott, aztán nem úgy érzem, nem olyan sűrűn, mikor fekszek. De most is tombol. 28 hetes vagyok, molett alkat. Ilyenkor mennyire kellene magát kinyomni? Sokszor a medencémet érzem rugdosni, farfekvéses volt utolsó uhn még. Bajnak bajt nem érzek, csak első baba, és tapasztalatlan vagyok, a védőnő meg hülyén áll a dolgokhoz. Pénteken a kis törpe elvégzett belül egy pörgő mozgást, a köldökzsinór rátekeredhet már ilyenkor annyira, vagy csak lusta lehet? Most még mindig érzem, hogy tombol, 10 perce ülök kb. :) csak eddig fekve éreztem, meg láttam is, már amennyit az alkatom engedett láttatni. Lehet, hogy csak a mozgás idejét rakta át nappalra, meg ülök?
2017. szept. 27. 05:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A baba tojik a megfázásra, semmi baja. Főleg ha még ilyen aktív is.
2017. szept. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Uhh, a kérdést se értem. Most sokat mozog, vagy keveset? Nem kellene ennyit foglalkoznod ezzel, néha egész nap nyomják, máskor meg se mozdulnak, mert alszanak.
2017. szept. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mozog is meg nem is. Inkább áttért arra, hogy akkor ficánkol, mikor ülök, de eddig meg akkor volt több, mikor lefeküdtem, vagy félig ülő helyzetben feküdtem. Bocsi, elég hülyén fogalmaztam, tényleg. :) meg ha az apja pl hazajött a munkából, akkor addig nem nyugodott, míg nem köszönt neki, most ez is ritkábban van.
2017. szept. 27. 09:07
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem agyadra ment a megfazas.
2017. szept. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az nem baj pihenniük is kell meg 28 hetesen nem is mindig érezni vagyis nálam ugy volt h sokkal lustább volt 29 hetesen pl volt h egy nap csak néha éreztem a lényeg h a napi 10 meglegyen az megvolt, olyat is csinált már h hiába ébresztgettem meg se mozdult a frászt hozta rám de este meg szét rugdosott. én is most voltam megfázva nem olyan régen, csipkebogyó teát ittam meg méz fokhagyma sós vizes gargalizálás stb stb most jobban vagyok. Én már 34 hetes vagyok én is megijedtem de a baba a világon semmit se érez abbol h beteg vagy vagy sem ugyhogy nyugodj meg. Az a fő h lázad ne legyen azt előzd meg mindenképp.
2017. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ment agyára a megfázás, jóhogy aggódik első gyereknél. Én is aggódtam. Valaki írja itt, hogy napi tíz mozgás meglegyen, pl. más meg azt mondja végy két órát és azalatt legyen meg tíz. Na most akkor, jóhogy van aki tök nyugodt, van aki meg ki van akadva, hogy most akkor mi alapján nézze, hogy jól van-e az a gyerek ott bent...
2017. szept. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kezd neki szűkös lenni a hely, azért mocorog ha ülsz. Ez teljesen rendben van. A megfázástól neki nem lesz semmi baja. Én29 hetes terhesen voltam egy hétig lerobbanva. Torokfájás, takonykór. Sok tea, citrom méz, és pihenés.

31+4 hkm

2017. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na jó, hát azért ezen nem kellene aggódnod. Változnak a szokásai neki is, nem mindent ugyanúgy csinál 9 hónap alatt.
2017. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!