Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van 3 pecsétem orvostól és 3...

Van 3 pecsétem orvostól és 3 védőnőtől. Így jár az anyasági támogatás?

Figyelt kérdés

Szegedi környéki vagyok, így a saját orvosom, akihez 4 hetente járok, nem pecsétel. Csak a kp-i terhesgondozáson, meg a területi védőnőm. Viszont ha nem muszáj, most már nem járnék hozzájuk, állandóan csak az agyamat cseszik fel, ráadásul a fél napom elmegy ilyenkor.

Szóval a védőnői pecsét is beleszámít? Sajnos nem találtam hivatalos oldalon, hogy mi is számít bele. A saját orvosomhoz természetesen járok továbbra is 4 hetente, csak tőle meg pecsétet nem kapok.


2017. okt. 17. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Számít a védőnői pecsét is. Jár neked a támogatás.
2017. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kérsz a sajátodtól is? Nekem van vagy 10 pecsétem, pedig a védőnőt alig látom (szerencsére), de a doki minden alkalommal azzal kezdi, hogy amíg én feltornászom magam az asztalra és szabaddá teszem a hasam, addig pecsétel. :D
2017. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Ez jó hír! :)

Nem tudom, nem ad a dokim...itt Szegeden nagyon hülye rendszer van, akikhez központilag kell járni dokik, ők vmi vállalkozók vagy mi, ezért nem pecsételnek bele a magándokik, hogy legyen, akik járnak a központihoz..vagy vmi ilyesmi. :)

2017. okt. 17. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.


Csak akkor kapod meg az abyaságit, ha a Vasasban a védőnő kiállította az igazolást, hogy jogosult vagy. Ez az ötödik alkalommal lesz, amikor megkapod az utolsó vérvételi beutalót is.


A három Vasasos pecsét nem elég.

2017. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem közben a körzeti védőnőt, azt mondta, ő is ki tudja állítani. Most akkor mégse? :S
2017. okt. 18. 08:22
 6/6 anonim ***** válasza:

4 pecsét kell összesen, az mindegy, hogy védőnő, vagy orvos pecsételte.

Így a 6 pecséteddel egyértelmű, hogy jogosult vagy a támogatásra.

2017. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!