Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi a véleményetek a Védőszárny...

Mi a véleményetek a Védőszárny mozgalomról?

Figyelt kérdés

Szerintem felháborító, hogy valaki veszi a bátorságot és ítélkezik, valamint gyűlöletkeltéssel buzdít embereket más emberek ellen.


Igen, igaz hogy nem minden védőnő van tudásilag a toppon, de a legtöbbjük igen is igyekszik a legjobb tudása szerint dolgozni, képezni magát, csak a legtöbb helyen erre nem adottak az anyagi lehetőségek.


Ennek a mozgalomnak hála több védőnő, főleg a leghátrányosabb falvakból, tervezi hogy otthagyja a hivatását, mert nincs szükségük az ilyenfajta utálkozásokra.


2017. okt. 18. 12:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%

Eddig nem hallottam róluk, most olvastam utána, hogy mi ez a mozgalom.

Lehet, hogy vannak lelkiismeretes védőnök, akik értenek a gyermekgondozáshoz, de sajnos nekem is csak rossz tapasztalatom van és az ismerőseimtől is ezt hallom (Bp 11-12. ker). Jobb lett volna védőnő nélkül.

2017. okt. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
55%

Igazán adhattál volna házi feladat helyett egy linket!

Sose hallottam róla.

De a mi védőnőnk is felesleges.

2017. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Facebookra írd be, ide nem tudom belinkelni, nem engedi.
2017. okt. 18. 13:23
 4/37 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos nem fogják tudni kiválogatni az idősebb, begyepesedett védőnőket. Annak a rétegnek ki kell öregednie...Talán 30 év múlva jobb lesz, ha lecserélődik a nemzedék.
2017. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
74%

Egy pár napja indult kezdeményezés miatt hagyják ott a munkájukat?? Nem túl hihető.


Megnéztem FB-on, nem gyűlöletkeltő és kb párszáz követője van.

2017. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
78%

Je és leírja hogy NEM egyes védőnők ellen akar utálatot kelteni, ezért is teszi ki névtelenü az írásokat, történeteket.

Plusz várja a pozitív véleményeket is, nem csak a rosszakat.

2017. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Igen, viszont a pozitív példákat és az ellentétes véleményeket törli. Írtak neki jó páran, amik törlésre kerülnek.


És de, többen is tervezik ez miatt otthagyni, mivel elég nagy fokú gyülöletkampányról van szó.

2017. okt. 18. 14:06
 8/37 anonim ***** válasza:
82%

Ott komoly gond van, ha valaki emiatt akar femodani. Eddig a pályafutása során soha senki nem bírálta őt? Nem hiszem.


Linkelnék valamit, hogy miért nevezed gyűlöletkampánynak? Én nem láttam ellenséges írást.

2017. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
77%

Elolvastam, csatlakozom! ;)

Bár nem ez volt a szándékod vele.


Szégyen, hogy a mi frissen végzett védőnőnk is annyi sületlenséget összehord, hogy az fáj.

2017. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

8as, persze hogy nem láttál, mert nem reagál az írásokra, ami neki nem tetszik azt egyszerűen törli. Értelmiséginek adja elő magát, de empatikus képessége és önkritikája a béka feneke alatt van.


Nem is lenne a dologgal baj, hiszen szólásszabadság van, ha meghallgatná a másik oldalt is. De a mozgalom csoportjában csak a védőnőket kritizáló írások maradhatnak, a többit törli, így nincs lehetőség eszmecserére.


Higyjétek el, a védőnők is szeretnék megválogatni a gondozottakat, a fenének kellene ilyen nagyokos nő, vagy a másik aki írt, hogy kikérte magának a védőnő tanácsét hogy ne fürödjön távoli rokonaival közös otthoni medencébe, nehogy gombát kapjon, hogy ő a 2. kerületben lakik, ott nincs gomba.De ők sem válogathatnak sajnos.

2017. okt. 18. 14:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!