Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogyan működik Nyíregyházán a...

Hogyan működik Nyíregyházán a 12. heti genetikai ultrahang?

Figyelt kérdés
Most vagyok 10 hetes terhes, magán nőgyógyászhoz járok. Ő november közepére rendelt vissza, amikor túl leszek már a 12. héten. Azt mondta, hívjam fel a védőnőt, ez meg is történt, viszont az ő elfoglaltságai miatt vele is csak noovember 15-én találkozom leghamarabb, addig nincs kiskönyvem. A védőnő azt mondta, hívjam fel itt Nyíregyházán a kartonozót és ott kérjek időpontot. Ez tényleg így működik? Ott kell jeleznem, h 12.heti genetikára jelentkezem? Ezt miért nem a magánorvos csinálja?

2017. okt. 26. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Dr Angyal Géza volt a dokim. Ő megcsinálta a magánrendelőjében. Mivel a kombinált tesztet csináltattam,ahhoz a vért a szülészeten vették le,ott kellett fizetni is. A sima genetikai uh persze ingyenes,csak a magándoki díját kell fizetned.
2017. okt. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahha, akkor jól mondta a védőnő. Tényleg a kartonozót kell hívni és ott időpontot kérni. KÖszi!
2017. okt. 26. 08:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen felhívod a kartonozót és ott adnak időpontot. Azért nem csinàlhatja a magànorvosod, mert valószínűleg nem genetikus. És csak genetikus adhat erről szakvéleményt. Kihez jàrsz? Ki lesz a védőnőd? Én megcsinàltattam magànban a kombinàlt tesztet Fàbiàn doktornàl, de ettől függetlenül elmentem a korhàzira is, több szem többet làt alapon. Fàbián doktort az orvosom ajànlotta.

Egy 25 hetes nyh-i kismama

2017. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Cukik vagytok!

Sikerült megoldanom :)


Pósz Zoltánhoz járok, Fábián fogja a genetikát csinálni és Tassyné Judit a védőnőm.

2017. okt. 26. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is csak a 10. betöltött hét utánra kaptam védőnőhöz időpontot. Szintén Pószhoz mentem elsőre, és ő ajánlott tovább Fábiánhoz. A kórházba nemigen mennék semmire, amíg nem muszáj.

Te mennyire voltál vele megelégedve? Nála is szültél? (Én ugye már nem választhatom őt, amúgy sem, de nem is dolgozik a kórházban már.)

2023. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!