Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A harmadik trimeszterben...

A harmadik trimeszterben nincs valami vérvétel vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Az orvosom mindig csak megnézi a méhszájamat, meg azt, hogy nőtt-e a baba aztán ennyi. Mást nem csinált vagy mondott. A védőnő se. Előtte mondták, hogy vérvétel, most meg nem. 25. héten voltam utoljára vérvételen. Annyi, hogy jövő héttől a 37. héttől ctg-re kell mennem az orvosomhoz. Tényleg ilyenkor már nincs vérvétel vagy ilyesmi? Láttam itt ezt hüvely kenet valamit is, hogy a vége felé van, de nekem olyat se csinált, nem is említette.
2017. nov. 7. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt a 38.héten.Nem volt fogadott orvosom,aki az nst-t kiértékelte,ő küldött el,hogy legyen friss laborom a szülésre.
2017. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem volt választott orvosom, de az sztk-ban az orvos elküldött a 36. héten vérvételre, vizelet mintát is kellet leadni, vett kenetet streptococcus szűrésre és volt egy utolsó ultrahang is.
2017. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VeDi84 ***** válasza:

Szia!

Kiskönyv alapján (5. oldal) van vérvétel a 36-37. héten is.

2017. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

37.héten van egy utolsó vér+vizelet vétel.

Plusz 36.héten egy sreptococcus ( bocsi ha hibásan írtam) szűrés. ( ez a baci elég komoly gondokat tud okozni)

Plusz ugye minden ctgnél vizelet..

2017. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van a végén egy vérvétel, de ezt a doki nekem sem mondta, csak a védőnő, meg ugye benne van a kiskönyvben. A kenetvétel fontos, mert ha van egy bizonyos bacid, akkor a babának lehetnek szövődményei és muszáj antibiotikumot kapnia.


Én a 34. hétig jártam a magándokimhoz, nem fogadtam fel, így onnantól SZTK. Eddig egy NST-n voltam, ott a szülésznő áthívta a dokit, aki levette a kenetet gyorsan. UH-ról nem volt szó, szerintem az már nem lesz, a labor meg ugye a védőnőtől kapott beutalóval működik, oda még el kell mennem majd egyszer a szülésig. :)


Üdv, 37 hkm :)

2017. nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A streptococcust biztos, hogy meg kell-ene nézzék!
2017. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!