Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mélyen tapadó méhlepénnyel ki...

Mélyen tapadó méhlepénnyel ki szült természetes úton közöttetek?

Figyelt kérdés
Kedves Anyukák!17 hetes kismama vagyok és az orvosom ma azt mondta,hogy ha a méhlepényem helyzete nem változik,akkor csak császárral szülhetek.Van közöttetek olyan,akinek jobb pozícióba került a méhlepénye egy ilyen diagnózis után?Mire kell figyelnem a ti tapasztalatotok alapján?Ti is megijedtetek (én eléggé)?Mint kiderült én ugyanígy fogantam meg,Anyukámnak még Pipolfent is kellett szednie és többször feküdt kórházban vérzés miatt,de farfekvéssel és mélyen tapadó méhlepénnyel is megszült hüvelyi úton,egészségesnek.

2017. nov. 27. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha "csak" mélyen tapad éa nincs a mehszájon, akkor lehetséges a sima szülés.

Nekem 34. héten mérték, akkor 6 mm-re volt a méhszájtól, orvos azt mondta, ez nem túl jó. Szülés előtt közvetlen nézték, ott maradt, de akkor azt mo dta az orvos, hogy ha eddig nem okozott gondot, már nem fog, mert a baba feje tamponál egy esetleges vérzést... Minden rendben zajlott.

2017. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen fedte a méhszájamat, ebből adódóan többször is voltak kisebb vérzések terhesség alatt, amiktől rettenetesen megijedtem. Természetesen engem is felvilágosított az orvosom, hogy ez még változhat, hiszen ahogy nő a méh, a lepény feljebb kúszhat (ami így is történt nálam), máskülönben császár.

A 32.hét után teljesen "eltűnt az útból", szerencsénkre.

Ez idő alatt rengeteg magnéziumot szedtem, sokat kellett feküdnöm, és kímélnem magam, de egy teljesen egészséges kislányom született természetes úton!


Egyébként pedig nem kell pánikolni, félni. Minden rendben lesz, valószínűleg neked is változni fog ez még, van rá ideje. Akkor lesz majd nagyobb változás, ha rohamosan elkezd nőni a baba.

2017. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!