Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nem tudom h mi van most?

Nem tudom h mi van most?

Figyelt kérdés

14 het 5napod a baba tegnap voltunk uh-n es mikir az orvos neztr a babat fajt kellemetlen erzes volt.. Volt hogy a baba is meg ugrott ez miert van?

Es hogy szakad le a derekam sokszor annyira faj.. Es meg az h nem no a hasam csak alul ed olyan meg csak mikor nagyon kell pisilnie egy nonek.

De sok ismrtosom azt mondja szep formas kisbaba



2017. dec. 8. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
ha erős fájdalmakról van szó tartósan az orvossal kellene konzultálni. az meg ,hogy a hasad nem nö nem eget rengető probléma .ha utána olvasol 12hetesen kezd látszani de ez is változó.. 20 hetesen már inkább fog látszani de ez mint irtam változó..23 hetes vagyok most ,terhesség elött sem voltam kövér de nem mondják meg rólam ,hogy kismama vagyok ..
2017. dec. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fáj az uh? -és ezt jelezted a dokinak?

Derékfájás gyakori-csinálj kismamatornát.

Azt hogy szép formás baba nem tudom mire mondhatják egy 14 hetes uh fotón???

2017. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!