Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Megkérdezzem, hogy mivel...

Megkérdezzem, hogy mivel tartozom? Vagy ne kérdezzek, csak adjak egy borítékot?

Figyelt kérdés
Tegnap az orvosom felrakott egy koraszülést megelőző pesszáriumot. Kórházban, rendelési idő Végén, ha ne adja isten rosszul reagálnék, akkor tudjanak adni mehlazito gyógyszereket. Semmi gond nem volt. Igazából kórházban csinálta, de miattam maradt bent még fél órát. Ott nem tudtam rákérdezni az anyagi részre, mert volt másik orvos is és asszisztens is. Ma megyek magánrendelésére. Ő azt mondta, hogy nem kell, én kértem, hogy mehessek, nézze meg nem mozdult-e el. Rákérdezzek, hogy a tegnapiért mivel tartozom vagy csak adjak egy borítékot vagy hagyjam? Igazából nekünk sok pénzt megspórolt, mert ha ő nem rakja fel, akkor egy pesti rendelőbe kellett volna mennünk, ami úttal vizitdijjal együtt kb 50 ezer ft lett volna. Eddig bármit csinált kórházban, mindig azt mondta, hogy nem tartozunk semmivel, csak vatikáni valutával. De ennek neki is utána kellett járnia, olvasnia, konzultálni kollégákkal. Úgy érzem, hogy illene adni, de közben ez a borítékcsúsztatósdi olyan idegen tőlem.
2017. dec. 12. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
vegyél egy üveg jobb bort egy dísztasakba és csusztasd mellé a boritékba szánt pénzt. ennyi nem kell túlreagálni.
2017. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Minek "költenéd rá" a pénzt ha azt mondta nem kell? Örülj neki, hogy nem kér:D
2017. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!