Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A védőnő nyaggat a baba mama...

A védőnő nyaggat a baba mama klubbal kötelező elmennem?

Figyelt kérdés
Mert azt mondra h igen kotelezo.A másik meg meg van par honapom szulesig de nyaggat hogy neki ki kell jonnie ellenőrízni a baba kelengyét.De nekem erre szules elott 2 hettel lesz penzem..van neki joga ilyenekbe beleszolni?

2017. dec. 12. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyenről még nem hallottam....
2017. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kötelező :o
2017. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szép is lenne, ha kötelező lenne a klub. :)


Viszont ki kell mennie szülés előtt, hogy megnézze, hova érkezik a gyerek, de tételes "babakelengye" ellenőrzést nem tarthat.


Hogy érted a 2 héttel a szülés előtt lesz csak pénzed? Programcsászárod lesz, hogy tudod az időpontját? Ha nem, akkor nem kéne így kicentizni. 38. héten én már szültem, akkor már nehezen rohantam volna vásárolni.

2017. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
A klub nem kötelező, de hogy készen van e a helye azt ellenőrizheti. Gondolom aggódik a gyerek miatt, mert látja a szegénységet.
2017. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
A babaholmikat lassan meg kell venned.
2017. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A babaholmik miatt tényleg belédköthet.
2017. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A baba mama klubbos dolog butaság, azzal ne foglalkozz.

A babakelengyét viszont ellenőriznie kell. Nem tételesen, de látnia kell, hogy megvannak e a szükséges dolgok.

Nálunk csak benénezett a gyerekszobába, hogy kiságy, pelenkázó, ruhák, etetéshez, fürdetéshez vannak e eszközök.

Nem nézte át, hogy miből mennyi van, csak körül nézett.


Mellesleg én is a 38-ik héten szültem, előtte 2 héttel már menni se tudtam, de kívánom, hogy te akkor még tudj vásárolni.

2017. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Semmilyen babaholmi nem kötelező! Oké, persze néhány ruha legyen, használt is teljesen jó, azt biztos kapsz ingyen is innen onnan.

Kis kád, pelenkázó, kiságy, etető szék, babakocsi stb stb mind mind olyan dolog ami nélkül fel tud nőni egy gyerek. Tisztaság legyen, az pénz nélkül is elvárható. Na és persze fűtés. Máshoz viszont semmi köze a védőnőnek.

Hihetetlen milyen védőnők vannak! Volt már aki itt azt írta, hogy véletlenszerűen, bejelentés nélkül jár hozzá a védőnő. Most meg ez...


Örülök hogy nekünk normális jutott. Egyedül a homeopátia mániája gázos, de az legyen a legnagyobb baj. :)

2017. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Szülés előtt ki is kell mennie, kötelező neki. Meg kell nézze, milyen helyre érkezik a baba. Igazából az alap dolgoknak mindenképp meg kell lennie, fűtés, víz, villany, nem-e egy penészes szobába érkezik a baba, alapvető tisztaság.Babakekengyét tételesen nem szokták ellenőrizni, max. ha úgy érzi a védőnő, hogy nem biztos, hogy ami kell, meglesz a babának. Lehet, csak túlbuzgó a védőnőd, de ha minden meglesz, nincs miért aggódnod. Utolsó pillanatra nem jó mindent hagyni, ha beteg lesz a baba, nem várhatod meg, míg a párod fizetést kap v. megjön a csp, a gyógyszert meg kell venni.
2017. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Volt már aki itt azt írta, hogy véletlenszerűen, bejelentés nélkül jár hozzá a védőnő"


Lehet, most meglepődsz, de ki van nekik adva feladatként, hogy időnként bejelentés nélkül menjenek. Pont azért, hogy kiderüljenek a turpisságok, mint gyerekbántalmazás, alkoholista randalírolozó rokon... stb.

2017. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!