Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Péterfyben hogyan működik az NST?

Péterfyben hogyan működik az NST?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap megyek először a Péterfybe nst-re. Felhívtam őket időpont kérése miatt, de az mondta a hölgy, hogy nem kell időpont, menjek nyugodtan, érkezési sorrendben szólítanak, még csak bejelentkezni sem kell. Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor honnan lesznek még az adataim (taj, lakcím, ilyesmi..) ha csak úgy beülök.? A másik kérdésem az lenne, hogy ott nst előtt/után van ultrahang, illetve méhszáj ellenőrzés? Köszönöm szépen a segítséget! Szép napot!

2018. jan. 16. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Bár én nagyon régen voltam és bentfekvőként, de valami olyasmi volt, hogy megkérded a folyosón ki az utolsó, az után bemész, rádkötik az övet, kezedbe adják a gombot, előtte vagy közben felveszik vagy kikeresik az adataid. Aztán adnak az egészről egy cikkcakkos papírt és más vizsgálat nincs, a papírral mehetsz majd a dokidhoz.
2018. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oha. szóval, akkor külön nőgyógyászhoz is kellene menni? most költöztünk, és a dokimhoz nem tudok már vissza menni. voltam már 2 nst-n, sztk-ban, ott egybe volt az nst, utána vizsgáltak. hmm. köszönöm a választ
2018. jan. 16. 10:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én most szültem ott. Felmész a 4. emeletre, bal kéz felé lesz az uh rendelő, ott bemész a kis előtérbe és már látni is fogod a nővért, aki ott van nst-n, mindig nyitva van az ajtó. 3 nst van, általában mindig van szabad. Szólsz, hogy nst,re jöttél, itt fogsz szülni, elkérik a kiskönyvedet, adataidat beírják. Ha nincs fogadott orvosod, akkor az ügyeletes orvosnak kell megmutatnod a papírodat, ránéz, hogy minden rendben van-e. Ne aggódj, nagyon sok nőnek nincs fogadott orvosa, nagyon kedves és jó fej mindenki a Péterfyben, nekem csak jó tapasztalatom volt.
2018. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
At lemaradt, hogyha minden rendben és nem aktuális, akkor nincs uh, sem más vizsgálat.
2018. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vérnyomás mérés van és vizelet fehérjét néznek, majd kapsz ott poharat.
2018. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ! :) nincs dokim fogadott dokim, csak ugye sztk-ba a doki mind2 nst előtt/után nézett méhszáj állapotot. viszont tegnap este elment a nyákdugó, gondolom ha mondom, akkor csak ránéznek.:) nem? :D bocsi, csak első baba és sose voltam kórházba :D
2018. jan. 16. 11:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp szólj és alaposabban rádnéznek majd. Sok sikert, minden jót.
2018. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. jan. 16. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!