Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magánrendelésnél genetikai UH...

Magánrendelésnél genetikai UH vizsgálatra mennyi időt kell várni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, átlag mennyi idő múlva kapok időpontot?

2018. jan. 19. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenhol eltér kicsit.

Ha kérsz időbe akk kapsz is idobe.

En kicsit több,minr egy hettel elotte kertem, mert ismerem az orvosom h lesz e ideje stb

2018. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem ezt az is válogatja hogy hova akarsz menni. Érdemes előtte pár héttel bejelentkezni hogy ne fuss ki a időből. Nekem magán dokim van de a genetikai uh-t a kórházban szokták megcsinálni ingyenesen. Erre nekem azt mondták hogy rutin szerűen 2 perc alatt le fognak tudni mert a kórházban így megy. Erre én egy héttel a 12.hét előtt felhívtam egy magán diagnosztikai központot hogy van e még lehetőségem 12 hetes genetikai uhra. Ismerősök azt mondták 3 héttel előtte kell bejelentkezni. Felhívtam és már a következő hétre kaptam is időpontot. Szóval szerintem változó, de érdemes pár héttel előtte bejelentkezni. :)
2018. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

11 hetes vagyok, és a doki MA adta a beutalót + ma közölte, hogy náluk már nincs UH (2 éve még volt, hisz oda jártam...)

Nem tudom, hova menjek, amit ajánlott, az 24ezer ft lenne, amit kicsit sokallok, főleg, hogy nem voltam rá felkészülve, hogy ott nem fog menni. Elő vagyok jegyezve egy magánrendelésre máshova már 1 hete, ott egyébként 15ezer lenne, de febr. 14 tudnak csak fogadni, és akkor már 14 hetes leszek.

2018. jan. 19. 12:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos odakell menned ahol biztos megnéznek mert fontos.

Amugy nem kell sok ido ehhez. Mindket gyerekemnel gyorasan megvolt. 18-20hetes genetikai már 15 p volt mert ott tobb dolgot neznek.

12hetesen kb 5 percet nezett a dokim,pedig alapos.

Megnézte a gerincet és hasfalat, lemérte a CRL,BPD ket

Megnezte van e orrcsont es lemerte a tarkoredot.

Meg még vmit megnezett de már nem emlekszem. Jol fekudt a baba igy nagyon hamar meglettünk

2018. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerdán kértem, hétfőre kaptam....


(Czeizel)

2018. jan. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5. Vagyok


Ott felvétellel együtt 38ezer a 12, heti genetikai viszgálat kombinált,teszt változata

2018. jan. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!