Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Honvéd Kórházba hogyan tudok...

Honvéd Kórházba hogyan tudok időpontot kérni terhesgondozásra, ha még nem jártam ott?

Figyelt kérdés

Nem az a kérdés, hogyha nem oda tartozom, akkor sehogy, mert azért én megpróbálnám.

Csak a telefonszám, amit hívogatok 1 hete, soha nem veszi fel senki.

(0614752774)

Egyáltalán ezen kell, vagy valami másikon?



2018. jan. 22. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ötletként próbáld meg a központi számot és kérd, hogy kapcsolják.
2018. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát nekem felnőtt, gyermeket vállaló nőként lenne annyi eszem, hogy ha nem tudom telefonon elerni őket, akkor oda vonszolnam a kis popsimat és személyesen kérnék egy időpontot
2018. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönjük az észosztást, meg a stílust, rájöhettetek volna, hogy semmi értelme itt ennek.

Ha Pesten laknék, és nem 2 óra lenne az odaút + cipelem magammal a 16 hós gyerekemet, már megtettem volna.

Másrészt tény, hogy alapból váltani akartam, azért hívogatom őket, de az pénteken derült ki, hogy ahova jártam, nincs már UH. Ezért vált sürgőssé a dolog. Nálam ez 1 db munkanap. Kérdeztem valamit, aki nem tud érdemben válaszolni, csöndben is maradhat egész nyugodtan.

2018. jan. 22. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Ultrahangra szeretnél vagy ambulanciára?

Ultrahang 06-1/475-2775 (te 74-et írtál a végére)

Ambulancia: 06-1/465-1800/81845 mellék(egyébként nem feltétlen szükséges a mellék, mert kapcsolják); 06-1/4752654

Néha sokszor kell próbálkozni, hogy felvegyék, mivel állandóan dugig van a hely.Rengetegen telefonálnak be és sokszor azt sem tudják, hova kapják a fejüket. Szóval eléggé elfoglaltak, ezért próbáld többször vagy más időben hívni. De inkább az ambulanciát hívd először ott megmondják mit csinálj és kapcsolnak is, ha szükséges.

2018. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

(Jelenleg antartózkodási helyemen várok, hogy visszajelezzenek, hogy a 12 hetes genetikát megcsinálják-e. Ha igen, akkor elég lesz rendelésre bejutnom. Ha nem, akkor kell az UH.)

2018. jan. 22. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!