Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szült valaki DR. Ombodi...

Szült valaki DR. Ombodi Róbertnél Békéscsabán?

Figyelt kérdés
Ombodi doktorról szeretnék véleményeket kérni. Miután a kislányomnak nagyon rossz orvost választottam ami végül az életébe került így a második babámnál akivel még csak próbálkozunk szeretnék jó orvost választani.A csabai szülészetről is kérnék infókat. Minden érdekel.

#szülészet #Békéscsaba #Ombodi Róbert
2018. febr. 11. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom ami veletek történt, borzasztó lehet!!:(( Szabad tudni hogy ki volt az az orvos?

Én Ombódinál szültem az első babámat, bár terhesgondozásra nem hozzá jártam (a saját orvosom épp síelt a szülés időpontjában és előre megbeszéltük, hogy neki ad át ebben az esetben), korrekt volt. Rosszat nem tudok mondani róla, megtett minden tőle telhetőt hogy rendben legyünk mindketten. Most a második babával már hozzá járok.

2018. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én csak jót hallottam róla és mikor orvost kerestem otthon mindenki őt ajánlotta !
2018. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sztán jános volt a dokim gyulán aki nem vette észre hogy hüvelygyulladásom van és ahogy a szülőcsatornán áthaladt a kisbabám súlyos fertőzést kapott. A szülészetről tudnátok mondani valamit? Milyenek az ápolók? Mikor láthatom majd a picit? Van e lehetőség gátvédelemmel szülni? Milyen fájdalomcsillapítási lehetőségek vannak. Szülésznőt tudtok ajánlani?
2018. febr. 12. 15:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Az első gyermekemet szültem Ombodi dr-nál 10 eve. Kedves, közvetlen volt, nem volt fogadott, csak ő volt ügyeletben.

Én mindhárom esetben elégedett voltam a szuleszettel, egyedül a kajaval nem. A csecsemosok kedvesek, bár sokszor leterheltek.

A legkisebb most 16 hónapos, nem volt fogadott szülésznőm csak a dokim, mégis sikerült a gatvedelem. A szülés után rögtön megkapod a babát, majd 1-2 perc vizsgálat. Ezután újra a tiétek a megfigyelés ideje alatt is. Engedik ott szopizni is. Ha van lehetőséged, kérd a VIP szobát.

Bocs, hogy összevissza írtam, de gyors akartam lenni.

2018. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia. En harom a harom gyermekem B.cdaban szultem. Àpolok kozt van nehany nagyon kedves,aranyos, de sajnos sokan mar mintha unnàk amit csinalnak,ezaltal nem a legkedvesebbek koze tartoznak. Ombodival csak nehany szot valtottam,de eleg is volt. Mikor viziten tele volt kismamaval,es orvosokkal a terem ő pedig megkerdezte tök flegman hogy magabol kiszetek mar a madzagot?.....na mindegy. Timar Martat nagyon is ajanlom! Kedves vegtelenul aranyos szuleszno! Nem tudom,Szurovecz Csilla ott van e még, de ö is kedves,segitokesz es kozvetlen. Illetve a Tot Judit!

Harmadik szulesemkor az en fiam is fertozest kapott el.szules utan 4nappal kozoltek velem, addig a diam 40 dekat fogyott vissza. Atkerultunk Gyulara ahogy egy het alatt helyrehoztak, az idegrendszere sokaig nem volt kifejlodve,remegett a keze es a laba nehqny honapig,refluxos volt,ill.most lassan 3 eves, de vinnem kell fejleeztesre,mert szinte erthetetlen amit mond :(

2018. febr. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elso ket szuleskor volt gatmetszes,harmadiknal mar mehetett anelkul. Van vip szoba ahol benn van nalad a baba ejjel is,csak furdeni viszik el. Azt hiszem napi 10 ezer ft. Egyebkent meg reggel fel 5korul viszik a babat eloszor szopizni,es este 9ig van szoptatas 3 orankent, tehat 9kor,12ko,3kor,6kor es este 9kor. Vajudo szoba szerintem jo. Vann bordasfal,kad,agy,labda, szek.
2018. febr. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Daren4 válasza:
Mi Ombodihoz akartunk menni. Magánrendelésen 12ezerrel legombolt és 3 percig foglakozott velünk. Másnap mondta hogy menjünk be sima rendelésre. Vártunk 1-másfél órát a megbeszélt időponthoz és aztán mondta hogy nem vállal minket mert nem lesz itt. Amikor lement a szülés láttam hogy bent mászkált.. szerintem csak a pénzt hajtja
2018. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én erősen nem ajánlom senkinek. Első terhességem 40 évesen, szerencsére nem történt semmi baj, de ez csak a szerencse műve! Nem vette fel a telefont, nem válaszolt sms-re, pedig volt hogy annyira görcsölt a hasam, hogy teljes stresszben voltam. Vizsgalat címén kb 5 percet rám szánt, de akkor is arról panaszkodott, hogy mennyire fáradt. Ultrahangozni nem tud, ami a mai világban alap lenne, ezért mondta, hogy menjek el és másnál ultrahangoztassam magam, ő majd lecsekkolja a leletet potom 20 ezer forintert, mert ennyi a magánrendelési díja, ahol nem csinált semmit!!! Köszi, olvasni én is tudok. Azt szeretném hogy egyik baba élete se múljon egy ilyen hanyag és rettenetesen pénzéhes orvoson.
2023. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! Ez a poszt még 2018ból való. Azóta a kislányom lassan 5 ÷ves lesz. Nála szültem. Tud utlrahangozni és maximálisan mellettem volt mindig. Pénzt se sokat adtam neki mégis megtett értünk mindent. Talán tényleg leterhelt vagy változott azóta vagy valami volt de nekem anno nagyon bevált
2023. jún. 2. 18:46
 10/10 anonim válasza:
Na akkor az én tapasztalatom a frissebb, mert ez tavaly történt. Ez nem egy rosszindulatú lejárató kampány ellene, hanem a tapasztalatom vele, ami valóban megtörtént. Én csak szeretném, hogy ha valaki mellette dönt, akkor legyen tisztában valós véleményekkel.
2023. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!