Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Melyik kórházat illetve...

Melyik kórházat illetve melyik orvost ajánlanátok sztk-s terhesgondozásra?

Figyelt kérdés

Budapesten lakom a 17. kerületben, de az első kerületben dolgozom. Melyik sztk-s nőgyógyászatot (ill. esetleg konkrét orvost) ajánlanátok a 17. kerületben, vagy a 2-es vagy 4-es metró vonalán, esetleg Kőbányán?

(A Rókuson kívül.) Minden ilyen jellegű tapasztalatot szívesen fogadok. Köszönöm a segítséget!



2018. febr. 26. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
SZTK alapon csak abba mehetsz amelyikhez körzetileg tartozol.
2018. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem igaz. Én a munkahelyem közelében lévő sztk-s nőgyógyászhoz mentem, pedig nem ebben a kerületben lakom.
2018. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt nálunk elzavarnak ha nem oda tartozol lakcím szerint. Aki válogatni akar annak sajna orvost kell fogadnia:-(
2018. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:((

Köszönöm azért a válaszokat, ha másnak továbbra is van tapasztalata vagy ötlete, szívesen fogadom. (Olvastam közben egy-két kivételről, helyről, ahol nem csak odatartozókat látnak el...)

2018. febr. 26. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta sikerült megtudnod valamit?
2018. márc. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!