Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kombi teszt eleg akkor ha uh...

Kombi teszt eleg akkor ha uh alapjan szukseges?

Figyelt kérdés

sziasztok!

hetfon megyek 12.heti uh ra. arra gondoltam a kombi tesztet akkor csinaltatom meg ha uh alapjan az orvos javasolja. szerintetek?



2018. márc. 1. 07:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

A kombi teszt abból áll, hogy az UH-val EGYÜTT értékelik ki a véreredményeket.

Lehet "jó" az uh, de együtt már aggasztó.

Ha pedig rossz az UH, már a kombináltnál biztosabb kell.


Úgyhogy hülye ötlet.

2018. márc. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
kombi teszt nelkul nem is nezik a tarkoredot orrcsontot?! azthittem ez alap es ra johet a vervetel
2018. márc. 1. 07:58
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
De nézik külön az ultrahangot. Arra próbált célozni az első, hogy lehet azt mondja uh alapján a szonográfus, hogy minden ok, de uh+véreredmény meg azt hozza ki, hogy vagy-vagy. Szerintem fontos mind a kettő. Mondjuk első terhességemkor azt mondta a doki nem muszáj a vér, mert fiatal vagyok ( annyira nem voltam, szerintem elnézte a korom, 28 voltam).
2018. márc. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Èn mindkètszer megcsináltattam. Igaz nem pontos az eredmèny mert cdak egy arányszámot mond, de jobb megcsináltatni mert több mint az uh magában. Plusz ne felejtsd el hogy a down-os babák többsègét pknt a kevésbè kockázatosnsk itèlt fiatal anyák szülik merthogy nem indokolt a kombinált teszt èletkir alapján cimszóval nem csinaltatjak meg.
2018. márc. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak az uh is lehet, 70%-ot mutat, a kombinált 90%-ot.
2018. márc. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszaitokat. 25vagyok egyebkent.

kicsit tartok a fals eredmenytol... de megcsinaltatjuk a kombinalt tesztet.

2018. márc. 1. 09:14
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is megcsinaltattuk a kombi tesztet.Uh+vérvétel.onmagaban az uh is adhat fals eredményt.Azt mondjak a legtöbb beteg babát a fiatalabbak szülők,mert nekik ez a teszt nem kötelező.En mindenkinek ajanlottam az ismerőseink között,mert 85-90%bizonyossag jobb mint a bizonytalan.
2018. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Én csak uhra mentem. Vérvételre nem, eddig nem tunik betegnek.

Nemsokara megszuletik

2018. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Voltam nőgyógyászomnál 12. heti uh-on, majd magánban elmentem egy kombi tesztre ahol volt vérvétel és 12. heti genetikai uh ismét. Nagyon rossz eredmény jött ki, ezért elmentem ismét egy 4D-re. Ott is ugyanaz a szörnyűséges eredmény. Majd jött a chorionboholy biopszia mintavétel, ahol kiderült semmi genetikai rendellenessége nincs a babának.

Ezek után én már semmiben sem bízom, csak a mintavételben!

2018. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ettol tartok enis... sok het idegeskedes, hogy milesz akkor.. :/
2018. márc. 1. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!