Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 7 hetes vagyok a doki szerint....

7 hetes vagyok a doki szerint. A papírra sem a petezsák méretét nem irta sem hogy van e szikhólyag, hanem hogy 1 magzat, élő. Elég ennyi?

Figyelt kérdés
A vizsgálat annyi volt, hogy felesküdtem, bedugta a hüvelyi ultrahangot, elszámoltam magamba 5ig.(Nem mert mérni akartam,hanem az idegesség miatt) és mondta, hogy öltözzek. Csak ennyi egy vizsgálat?

2018. márc. 7. 16:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeségeket kerdezek ne haragudjatok, első baba.
2018. márc. 7. 16:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb embriot irhatott, vagy eltevesztette, magzatrol kesobb beszelunk.

Nyilvan lehet ezt baratiasabban is intezni, de osszessegeben a vizsgalat lenyege, hogy lat-e elo terhesseget, azaz embriot szivmukodessel, vagy sem. Nalad latott, ami jo.

Altalaban ulomagassagot is mernek, de koraterhesen nem mindegyik orvos.

Viszont ha mar embrio van es elo, akkor a petezsakkal, szikholyaggal nem szokas mar foglalkozni, azt akkor nezegetik meg jobban, ha meg nincs embrio, vagy van, de nincs meg szivhang.

2018. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, akkor ez tényleg igy megy. :)

Magzatnak van írva :)

Csak itt ahogy olvasgattam mindenhol láttam, hogy petezsák mérete stb. Még a vizsgálat is úgy gondoltam pár mp kevés.

2018. márc. 7. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, tenyleg keves a par masodperc, de inkabb neked keves, nem orvosi szempontbol. A “kedvesebb”, vagy raerosebb orvos megmutatja a babat, ha van ra lehetoseg akkor a szivhangot, vagy a pulzalast legalabb. Privatban pedig altalaban alap. De sztk-ban, foleg ha forgalmas a nap, akkor csak megnezik, amit muszaj es kesz. Nem jo ez a kismamanak nyilvan, de a lenyeg megvan.

Majd a 12. heti uh reszletesebb lesz, akkor tobb mindnt megneznek, mernek es ha szerencsed van, akkor mutogatnak neked is.

(Amugy en privatban is voltam olyan “sztardokinal”, aki csuszasban volt, tulfoglalta magat es mar akkor kinyitotta az ajtot a kovetkezonek, amikor en meg a bugyimat sem huztam fel rendesen. Szoval az sem volt sokkal jobb, az uh-t is lerendezte fel perc alatt. Es az nekem 20 ezerbe kerult, de mar jeleztem tavozaskor, hogy kivetkezo idopontra nincs szuksegem. Szoval ott is ki lehet fogni...)

Minden jot neked!

2018. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Legközelebb 4 hét múlva kell menni,11 hetesen, de úgy gondoltam 2 hét múlva kérek időpontot egy magándokihoz.

Hu, az nem semmi. Ezért képes vki elkérni 20.000ftot..Istenem.

Nem mutatott meg semmit nekem sem, sajnos.

Nálunk 8000ft a magánrendelés. :)

2018. márc. 7. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!