Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy birtatok aludni? Próbálok...

Hogy birtatok aludni? Próbálok oldalt, de reggelre elfekszem mindenem és fáj mindenhol. Valamint ott a derekam, medencem körül kattog/ropog valami, amikor fordulok? Volt ilyen nektek? 25hkm

Figyelt kérdés
Hiába parnazom körbe magam, akkor se jó sehogy..
2018. márc. 9. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen volt. Elég rossz érzés. Én hanyatt aludtam pedig előtte nem tudtam. Kirartás nincs sok hátra már. :)
2018. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb egy hónapja csak a baloldalamon tudok aludni . Ha hanyatt fekszem úgy érzem nem kapok levegőt... a jobb oldalamon is képtelenség aludni . A bal oldalam reggelre már görcsbe van .. én téged még mázlistának tartalak ! :) 36hkm
2018. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dettó én is így vagyok. Tanácsot nem tudok adni. Kitartás.

30 hetes kismama

2018. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Norman Bates ***** válasza:

Nagyon nincs valasztasunk, aludni kell. En az oldalamon alszom, de faj egy ido utan igy kb 1-2 orankent atfordulok a masik oldalamra. Meg egy parnat tettem a labam koze. 37 hetes vagyok, mar csak arra gondolok, hogy a maradek 3 hetet mar csak kibirom.

sajnalom, hogy neked mar most igy faj, 25 hetesen meg nem volt problemam az alvassal, sot ugy kb semmivel sem kb februar kozepeig. Olyan 33-34. het ota kinlodom.

2018. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát valahogy csak kibírjuk akkor. Sajna nekem már majdnem a kezdetektől fáj a hátam is, nekem kb. mindenem fáj recseg, ropog szinte, úgyhogy nem egyszerű. Sétánàl meg húzódik, feszül lent mindenem.


Kitartást mindenkinek :-)

2018. márc. 9. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nagy segítség volt, hogy kaptam egy szoptatós párnát. Azzal aludta! félig oldalt félig hason és rengeteget enyhült a medencetáji fájdalom. Előtte konkrétan már alig bírtam az ágyból kikelni annyira fájt a csípőm, derekam, medencém. Egy összetekert pléddel is lehet helyettesíteni.
2018. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hitten csak az én szerencsétlenségem,hogy 23 hetesen úgy ébredek mint akin átment egy autó. :) Ha háton fekszek úgy érzem bepisilek rögtön,ha oldalt akkor annyira elfekszem reggelre mindkét oldalamat,lábamat hogy alig birok mozdulni. Messze még a vége 😩
2018. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap reggelre én pl. az egész bal fülemet, szememet meg arcomat is elfeküdtem, meg volt nyomòdva az egész. Azóta vettem én is szoptatós pàrnàt, valamivel jobb, de még mindig fáj mindenem reggelre szinte.
2018. márc. 21. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!