Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 23 hetes kismama vagyok. Első...

23 hetes kismama vagyok. Első terhességem, így egy picit izgulok. Nektek hogyan telik a várandósságotok, ki milyen vitamint szed? Mekkora a magzatotok? Milyen érzéseitek vannak?

Figyelt kérdés
Én kislányt várok. A dokim szerint minden rendben van szépen fejlődünk. Az elmúlt pár napban néha egy kis pontban feszül a pocim.Nincs görcs vagy fájdalom csak pici keményebb érzés. A doki azt tanácsolta szedjek magnéziumot és pihenjek. Még mindig dolgozom munkahelyen. De irodában dolgozom, csak szellemi munkát. Nem tudom ez mennyit befolyásolhat. Amúgy szedek terhesvitamint és változatosan eszek.

2018. márc. 15. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 23 hetes vagyok, kislányunk lesz. Én bekaptam egy jó kis betegséget, tegnap már kórházban voltam, mert nem ment le a lázam. Szerencsére nem tartottak bent. Egyébként ezt leszámítva minden a legnagyobb rendben, tele vagyok energiával, bár hamar el is tudok fáradni az állandó jövés-menésben. Én mondjuk táppénzen vagyok, az előző két terhességem vetéléssel végződött- akkor dolgoztam is- így most azonnal kiírtak tp-re.
2018. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia


26 hetes kismama vagyok


Bennem inkább várakozás van...

Izgatottság, mert költözés előtt állunk, amivel nem úgy haladunk, ahogy szeretnem.


Amúgy a babával kapcsolatos dolgok természetesen jönnek..nincs időm rajta agyalni, mindent adott pillanatban élek meg..


36. Hétig tervezek dolgozni... Ügyfelek közt, de zömében papírmunkát végzek.

A stresszt elkezdtem elengedni, attól kenémyedik a hasam.. Ha beveszem a lesza..rom tablettát, akkor minden megy mint a karikacsapás. ;)


1000mg kalciumot szedek orvosi javaslatra


Szedek meg mindig vasat...magnéziumot, ahogy eszembejut ( napi 2-3 magnesii citrici) plusz dm kismamavitamint és femibion 2-t ikor melyik jut a kezembe...


Ha tudom, hogy terhelve leszek aznap, akkor több magnéziummal készülök.. ( festünk is..létra fel-le..)


Éjjel szokott feszülgetni a hasam, de nem a méhem keményedik, hanem inkább puffadás szerű, mintha a hasam keszülne a növekedésre..


Kislányt várunk mi is.. Most egészen lusta..mindig ilyen, ha hideg jön....amúgy sem ficergős gyerek.



Utolsó méréskor, 23. Héten 532 g volt..többit nem jegyeztem meg, a lényeg, hogy a doki szerint és a védőnő szeri t is rendben van.


Most kezdtem rajta agyalni, hogy kinek a szemét, haját örökli majd..

Remélem a férjem testalkatát


Érdekes érzés terhesnek.. Más állapotban lenni..:)

2018. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is irodában dolgoztam,azt hittem sima ügy és menni fog a 30.hétig kb.Hát nem így alakult, 19. héten elkezdtem keményedni nagyon durván.Azóta pihenek,napi3000mg magnézium, a keményedés elmúlt így sokkal jobban érzem magam. Nekem kisfiam lesz,nagyon aktív baba főleg este :) 23 hetes mami
2018. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!