Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Egerben magánrendelés?

Egerben magánrendelés?

Figyelt kérdés
Eger vagy környékén keresek magán szülész nőgyógyászt. Aki megultrahangoz. Pár nappal ezelőtt bevéreztem, kaptam rá gyógyszert, de ma megint vérzek. Az ügyeleten azt mondták hogy előfordulhat még. 2het múlva kell mennem 12hetes ultrahangra, addig beleőrülök. Nem hiszem el hogy ilyenkor legalább hetente miért nem hívnak vissza hogy minden rendben van. Ha esetleg valaki tudna árat is mondani megköszönném.

2018. márc. 20. 09:14
 1/1 anonim válasza:

Hasonló problémával az 5. Héten voltam az ügyeleten. Ők úgy állnak hozzá hogy van ilyen és még az is elhangzott, hogy vagy megmarad vagy nem :( Másnap ajánlották Dr Varga Zsoltot aki ugyan nem szülész Egerben, de magán rendelése van. Ő rögtön írt gyógyszert és táppénzre küldött szigorú fekvéssel. Mondd meg a telefonba hogy sürgősen szeretnél bejutni hozzá és akkor talán már este tud fogadni. Az első alkalom 10 ezer volt tavaly utána a terhes gondozás 7 ezer. Én jártam hozzá is meg az Sztkba is, mert ott alig mondanak valamit.

És igen a vérzés előfordul, de ha nincs kezelve... Ezt inkább le se írom! Addig is pihenj ha tudsz. Szorítok! Nekem most lesz 6 hós a kicsi :)

2018. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!