Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 32 hetes terhes vagyok, ma...

32 hetes terhes vagyok, ma méhszáj vizsgálatom volt, mint kiderült elkezdett kinyílni mégjobban. Eddig is nyitva volt a külső méhszáj egy ujjnyira. Meddig húzhatjuk még?

Figyelt kérdés

Az orvos eléggé rám ijesztett. Azt mondta ha most születne a gyermek akkor nyomorék és fogyatékos lenne.

Megemelt végű ágyban kell aludnom plusz egy nap 2 x 1 órán át kell feküdnöm az ágyon.

3 x2 magne b 6 -ot kell szednem,eddig magnosolvot szedtem. Azt mondta azt felejtsem el.

Félek nagyon hogy mi lesz.


2018. márc. 22. 18:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normalis orvos. Koraszulott lesz valoban ha most szuletik, de nem fogyatekos.

Megnyugtatasul, en harom (!!) hetig maszkaltam harom (!!!) ujjnyira nyitva.. mas azzal mar szul.. naponta ctg, minden nap ugy koszontunk el este talalkozunk. Egyebkent fekudtem ezerrel, csak wcre mentem ki.

2018. márc. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem tudom miért mondott ilyeneket az orvos.
2018. márc. 22. 18:16
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert egy f s z.
2018. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez egy barom, már bocs!

Ne izgulj! Nem lesz semmi baj! Ha most meg is születne, nem lenne nyomorék, sem pedig fogyatékos.

Egyik ismerősöm fia 33 hétre született, most 1,5 éves, az ég világon semmi nem látszik rajta, aki nem ismeri őket, meg nem mondanák, hogy koraszülött. Egészséges, fejlett, okos kisfiú. Ugyan azokat a dolgat csinálja és tudja, mint a kortársai. Annyi, hogy születés után 2 hétig volt kórházban, mert az evés az elején nehez ment és addig nem engedték haza, ameddig nem tudott ügyesen enni cumisüvegből.

Pihenj sokat és a legfontosabb, hogy nyugodj meg!

2018. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Aranyosak vagytok,remélem minden rendben lesz.

2018. márc. 22. 20:07
 6/16 anonim ***** válasza:
Én 2444-es méhszájértékkel még 2jétig elvoltam. Mondjuk ez a 37.héten volt és 39-en született meg.
2018. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kórházba feküdtél utolsó válaszoló?
2018. márc. 22. 21:20
 8/16 anonim ***** válasza:
31 hetesen fektettek be 2222 méhszájértékkel, 36 hétre szültem, a kórházban sem tudtam nyugton maradni. Nem lesz fogyatékos nyomorék a babád, peóbálj sokat pihenni, és szerintem a magnosolv is megühet tovább.
2018. márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiam a 32. hétre született. Ügyes, okos, örökmozgó nagyfiú. Nem normális ez a doki..
2018. márc. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

18 hetesen kezdett nyilni a külső méhszáj. Azóta 2100 az érték. Tegnap megvizsgált az orvos,és azt mondta nyílik a méhszáj. Az érték 2100 . Igazából ezt sem értem. Hogy akkor mi nyílik. És miért ijesztett rám ennyire.

2018. márc. 23. 06:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!