Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Honvéd Kórház I. sz. Telephely...

Oxi24 kérdése:

Honvéd Kórház I. sz. Telephelyére kell mennem terhességmegállapításra. Ki csinálja az ultrahang vizsgálatot? Orvos? Szonográfus? 8+4 hetes leszek, hüvelyi vagy hasi uh-ra lehet számítani?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van friss információja a körülményekről, milyen a hely, a dolgozók (konkrétan, ahol, akik az ultrahangot csinálják), azt is köszönöm! Ilyen helyre még nem jártam, ahol nem maga a gondozó orvos készíti az ultrahangot, hanem vele találkozni egy külön kör, és valaki totál más vizsgál, úgyhogy minden ilyen tapasztalatot, különösen a Honvédról köszönök!
2018. ápr. 7. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. En is oda jarok uhkra. Terhesseg megallapitasra (elso uh) beutalo kell, iratok. Nekem hasi uh volt, de vekony a hasfalam, ezert mindta q szonografus, hogy megnezzuk eloszor igy. Tok jol latszodott. Szonografus van. Velem kedvesek voltak, nem volt semmi negativum. Ott voltam a 18hetes genetikai uhn is. Qzt mar orvos csinalja. Varnom sem kellett. Szepen mondott mindent, megmutogatta. Apuka bemehet. Elso uhra nem feltetlen mehet be apuka, mert valoban kehet higy huvelyi lesz. Meg kell kerdezni majd ott helyben.
2018. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm-köszönöm, pont időben írtál, holnap reggel megyek, most kicsit nyugodtabb vagyok :)
2018. ápr. 11. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!