Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Volt valaki mostanában 18...

Volt valaki mostanában 18 hetes ultrahangon?

Figyelt kérdés
Sziasztok volt valaki mostanában a 18 hetes ultrahangon ? Hogy vagytok ? A baba jól van ? Jók lettek az értékeitek ? Mekkora a baba ? :)
2018. ápr. 9. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi szerdán megyünk,akkor már 20 hetes lesz a babánk 😊.12 hetes ultrahangon kislányt mondtak,remélem nem kukacosodott meg ☺.

És te kérdező?Hogy vagytok?

2018. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én jövőhéten kedden megyek akkor leszek 18+5 hetes 14 hetesen voltunk 4d-S ultrahangon nekünk akkor kisfiút mondtak :) gratulálok nektek majd írsz hogy sikerűlt a vizsgálat ?
2018. ápr. 9. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze,mindenképp 😊.Nagyon izgulok.

Már sokat mocorog,kb.a 12-dik héttől érzém,de kívülről tapintva már a 16-dik héten éreztem ha a hasamra tettem a kezem.

Amúgy augusztus 30-ra vagyok kiírva,uh szerint augusztus 27.Császárra készülünk,bár jó lenne ha nem kellene beavatkozni.

2018. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én holnap megyek ikrekkel 18+5 leszek, kicsit izgulok, de várom is :)

12. heti UH-n kislányokat mondtak, remélem most is azok maradnak :)

2018. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én most szombattòl kezdtem el érezni a mozgást de úgy hogy némelyiket a párom is érzi pedig eddig nagyon aggódtam mert olvastam, hogy sokat már a 15.héttől érzik ugye én meg ma vagyok 17+4 hetes :) miért van szükség császárra? Én amúgy szeptember 7 re vagyok kiírva:)
2018. ápr. 9. 20:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked is! Akkor gondolom a pocidon neked már látszik hogy ikrekkel vagy várandós:) tr mikorra vagy kiírva ? Te is írhatsz ha van kedved hogy sikerült az orvosi vizsgálat:)
2018. ápr. 9. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!