Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magádoki mellett hova kell...

Magádoki mellett hova kell még járni?

Figyelt kérdés
Magán nőgyógyászhoz kezdtm el járni, megállapította a terhességet, 24-én kell visszaennem a kiskönyvemmel, labor leletekkel... A kórházban ahol járok hozzá van terhesgondozás rendelés és oda is kell majd mennem. Miért nem elég járni a választott orvosomhoz ha magánt választottam? Mi szükség van a terhesgondozási rendelés látogatásra?
2018. ápr. 20. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez fura nekem sosem kellett hozzá a kórházba mennem, mindig a magánrendelésén fogadott. Csak laborokra mentem a kórházba meg CTG-re.
2018. ápr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint hogy a magán rendelését is a városi kórházban tartja esténként, oda járok. És délelőtt van terhesgodozás ahol van UH, pecsételés a kiskönyvbe...és oda is kell majd mennem, legalábbis ezt mondták az ismerőseim, és ez nekem is furcsa.
2018. ápr. 20. 11:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mentem magánba is,meg a kórházba az sztk-s rendelésére is..sztk-s rendelésen adta a beutalókat stb kb fele fele arányba voltam ,persze sztk-s rendelésén nem kellett fizetnem.
2018. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nem túl etikus a dokid, mert ha jól értem, a kórház eszközeit, mûszereit használja ingyen, de a rendelésért meg pénzt kér. Neki nyilván így éri meg, ezért tartja ott.


Azt nem tudom, mi történik egy ilyen terhesgondozási rendelésen, ha egyszer jársz hozzá külön. Én a labort, a kötelezô UH-kat és a végén a CTG-ket intéztem a kórházban.

Nem lehet, hogy ezek közül lesz ott vmi?

2018. ápr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki, a gondozásért így nem kell fizetned, mert sztk-s verzióban lesz megoldva.

Én azt tudom elképzelni, hogy azért van így, hogy a beteglétszám ne csökkenjen a magánrendelések miatt.

2018. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én végig magánba jártam, egyszer sem voltam terhesgondozáson se az sztkban sem kórházban, a labort a háziorvos csináltatta meg, ctg-m is csak 1x volt mert korán jött a kisasszony. Nekem minden látogatásnál a magánrendelőben pecsételt meg töltötte ki a kiskönyvemet.

Nem tudom miért kell a tb alapú rendelésre elmenned, esetleg azt tudom elképzelni hogy nincs elég beteg és kell a pénz a kórháznak, vagy esetleg náluk bevett szokás hogy csak az szülhet ott aki már "benn van a rendszerben" azaz oda járt terhesgondozásra.

2018. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. ápr. 20. 11:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem kell a kórházba/sztkba járni terhesgondozásra. A beutalókat a háziorvos adja, csak a laborba mentem eddig sztkba.

Ctg lesz a végén kórházban még.

Uh pl van a dokinak saját és ő pecsétel a kiskönyvbe is.

2018. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig magánba jártam. A kórházba csak a vér és vizelet vizsgálat,cukorterhelés és a kötelező genetikai UH miatt mentem. Szülés előtt NST-re jártam még be.
2018. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!