Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akiknek diétázni kellett,...

Akiknek diétázni kellett, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Miket esztek ? Hány kg hìztatok ? Vagy hány kg után kellett dietaznotok ?
2018. ápr. 24. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Édességet nem ettem, gyorséttermi ételt és fehér kenyeret, péksütit. 57ről 74re híztam. Az első 4 hónapban szinte semmit, majd rögtön 6 kg-t. Az orvos szerint magasságomhoz 172 cm egyáltalán nem voltam elhízva, el sem akarták hinni a súlyom. A cukrom magas volt, emiatt volt a diéta.
2018. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ment a zöld kéz!:)
2018. ápr. 24. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a cukrom miatt kellett diétázni, mindent mértem és pontosan betartottam, előtte félidőig folyamatosan iszonyú rosszul voltam így alig ettem néhány falatot naponta, mégis sikerült 20 kilót felszednem a végére... ennek jelentős része víz volt, úgyhogy kb a fele lement a szülés után, de brutálisan ki voltam ezen akadva, hogy mégis miééért hízok mint a disznó mikor tulajdonképpen még kevesebbet is ettem mint a várandósságom előtt. :(
2018. ápr. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is mértem mindent a cukoe miatt kellett diétáznom.Ugyan csak 6 kgt híztam, mégis majdnem szülésig kísérleteztem, hogy mit ehetek mit nem.Pl.a banán nem de a tej az egekbe vitte a cukromat.Én folyton éhes voltam, alapból imádok enni meg minden csokit sütit imádok, szóval nekem nagyon nehéz volt diétázni.

De muszáj volt.

2018. ápr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem még nem volt cukor terhelés de én sem eszek sokat mégis hízok. :/
2018. ápr. 25. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes lenne egy dietetikust felkeresni (pl mandulaligetben van). Mar csak amiatt is, mert o tenyleg szemelyre szabna.
2018. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!