Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Vannak itt Tatabányai kismamák?

Vannak itt Tatabányai kismamák?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok ? Mikorra vagytok kiírva? Van fogadott dokitok ?
2018. máj. 4. 14:40
 1/5 anonim válasza:
Szia. En pont Tatabanyai vagyok, 21 heten jarunk, csak placenta problemaval kuzdunk.. en Dr. Molnar Mihaly főorvoshoz jarok, szerintem ő a legemberibb ebbe a korhazba. Te kihez jarsz? Hanyadik hetet taposod?
2018. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia 25 hetes vagyok Lollok Zoltán dr.úrhoz járok. Mi a baj a placentáddal ? Hogy viseled? Mennyit híztál?
2018. máj. 14. 21:20
 3/5 anonim válasza:
Rola sok jo dolgot hallotam..agyaltam rajta hogy atmegyek hozza, (miutan a korhazba a 12 hetes genetikait elszurtak, vagyis konkretan nem csinaltak meg..es mire tudtam beszelni az orvossal, kicsusztunk az idobol) csak lebeszeltek.. mert hogy ő nem szüleszthet a korhazba..reggen ott dolgozok, de valami vitaja volt.. legalabbis ezt mondtak rola. A franya placenta rossz helyen van, mehszajon van rajta, a kis zsivany pedig azon tronol :D nalad az jo helyen tapadt meg? 4D csinaltattal az orvosoddal? Ugy tudom Tb-n csak ő csinal.. ha igen, szep lett a felvetel? :) eddig halisten 5 kg hiztam, de annyira nem eszreveheto, tee? :)
2018. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen már jó helyen van eddig elérte a méhszájat pihennem kellett stb. Igen sajnos nem lehet nála szűlni. Igen kèszűlt 4d is :) de máshol is csinálnak babamozira máshova is járunk sokkal kedvezőbb az ára plusz a cd+ 1db kép is benne van az árban én 9 kg híztam de nem tudom nem eszek sokat jövőhéten megyek a cukor vizsgálatra remélem ott kiderűl minden :)
2018. máj. 15. 11:39
 5/5 anonim válasza:
Akkor ezek szerint jartas vagy mar a babamoziba, szerinted hol a legjobb? Meg hany hetesen voltal eloszor? Nem akartam eddig elkapkodni, de mar turelmetlen vagyok :D picur nemét mar tudjatok? :) huhh a cukorvizsgalattol elore felek.. nekem a molnar főorvos ur azt mondta hogy a 23.hetig csinaltassam meg.. de a vegsokig huzzom :D esetleg ha leirnad majd a tapasztalatod, akkor megkoszonom :))
2018. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!