Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hanyadik héten fogadott...

Hanyadik héten fogadott benneteket a védőnő?

Figyelt kérdés
Engem a 12. hétig nem akar/tud fogadni, pedig veszélyzetett vagyok. Már a nőgyógyászom és a háziorvosom is kérte, hogy adjon egy korábbi időpontot, de sok munkára hivatkozva nem hajlandó. Máshoz nem mehetek, mert kisváros és körzetileg hozzá tartozom, más el sem vállalna.
2018. máj. 7. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindegy mikor mész hozzá? Úgysem tud segíteni semmit. Én is a 12. héten mentem hozzá először ha jól emlékszem.
2018. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
9-10. már nem emlékszem, de annyi volt csak, hogy felhívtam, és mondta, hogy menjek nyugodtan. Elég fura hozzáállása van.
2018. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy mikor megyek hozzá, de a labor beutalókat neki kell kiállítani + a hétvégén az ügyeleten kötöttem ki és ott kérte tőlem az orvos a kis könyvet, aztán meg volt lepődve, hogy ilyen kórelőzménnyel még nincs. Annyit mondott a védőnő, hogy menjek vissza a háziorvoshoz és tőle kérjem a beutalókat, mert ő is tudni fogja, hogy hova küldjön meg nem állít ki kis könyvet, mert mi lesz, ha elvetélek... hát kössz...
2018. máj. 7. 16:36
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Mi az hogy a vedono ad beutalot xd max a haziorvos. De inkabb a nogyogyasz adja. A vedono... Pfff. Teljesen mindegy mikor mesz
2018. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is a védőnő adott beutalókat, a háziorvos pecsétjével, kedves utolsó.


Amúgy 12 hetesen bőven jó lesz még az a labor, én 14 hetesen voltam az elsőn. A védőnő pedig addig jó, amíg nincs a képben, hidd el! 😊

2018. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is a vedono írja a beutalokat, az orvos csak pecsétel.
2018. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem háziorvos adta az ekg és vérvétel beutalót. Nőgyógyászhoz magánba járok, ő max receptet ad.

Védőnőnél 16+5nél voltam először, szintén nehéz volt elérni és időpontot egyeztetni. Ha kérdezték miért nincs kiskönyvem megmondtam ezért.

Én is voltam 4 hétig 9es kóddal itthon vérzés miatt, de szerencsére már dolgozhatok.

2018. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6. héten, amint volt szívhang.
2018. máj. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a védőnőm ad ki a vérvételekre beutalót stb.
2018. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!