Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Fogadott orvosnak vizsgalatkor...

Fogadott orvosnak vizsgalatkor kell fizetni vagy csak a szules fizetos?

Figyelt kérdés
Akinek fogadott (sztk-s) doki vitte vegig a szulest,hogy mukodott?
2018. máj. 28. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
vizsgálatkor is és szülés után is.
2018. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Carragher_x ***** válasza:
44%
Egy sztk-s, ami gondolom a sima tb finanszírozta állami orvost jelenti nálad, akkor lesz fogadott, ha megbeszélted vele, hogy X forintért ő Y dolgot fogja tenni az államilag fizetett munkakörén FELÜL. Például készenlétet vállal a szülésed idejére vagy épp magánrendelést a magánrendelőjében. Mivel nálad nyilvánvalóan egyik eset sem áll fenn, hisz akkor tudnád, hogy miért is mennyit kell fizetned, így neked jelenleg nincs fogadott orvosod.
2018. máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Holnapra beszeltem meg a dokival,hogy egyeztessunk ezugyben,mivel mindenkepp nala szeretnek szulni es ahany ember annyifelet hallottam mar,sztk ide vagy oda ugyanugy fizetnek ,,az extra szolgaltatasert" meg ha az nem is maganrendeles alatt tortenik csak nem verik nagy dobra. Nem mondtam,hogy van fogadott orvosom,csak kerdeztem,hogy mire szamitsak es egyebkent sem az volt a kerdes,hogy nekem van-e fogadott orvosom tisztaban vagyok vele,hogy meg nincs :D ;)

Koszi ✌

2018. máj. 28. 23:44
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Sztk-ban fogad a dokim, de idopontot kapok mindig, meg hivhatom barmikor a privat szaman, ezert szoktam adni a terhesgondozasert is, meg majd a szulesert is.
2018. máj. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!