Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Valaki segítsen kérlek megőrül...

Valaki segítsen kérlek megőrülök?!

Figyelt kérdés
Rossz lett a cukormerésem es hiaba eszek itthon dietasan amit kaptam lapot arrol vacsira ettem 3db korpovit kekszet egy kis trapista sajtot es paradicsomot uborkat megis 1 oraval utana ahogy mertek 8,1 a cukrom
2018. jún. 23. 21:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Ezért miért kell megőrülni?

Max szúrnod kell majd magad

2018. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Ezen most ne stresszelj, mert ezen is csak felmegy a cukrod. Ez nem vicc, a mondás valós dologból származik. A stressztől magasabb lesz a vércukor szint.


Szóval nyugi, nem lesz semmi baj, kezelni fogják.

2018. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Azert mert betartom amit kell es nem megy lejebb es nem szeretnem ha a babanak baja lenne
2018. jún. 23. 21:50
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen ennyiket mérsz? Csak mert egyszer-kétszer simán előfordulhat további teendők nélkül. Mivel méred egyébként?
2018. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tegnap kaptam meg a verveteles eredmenyt igy sajnos megcsak a vedonotol kaptam papirokat mit szabad mit nem jovoheten lesz doki aki ezzel foglalkozik.! Reggeli utan 8.7 volt most vacsora elott 6.2 vacsi utan 8.1 van cukormeronk azzal
2018. jún. 23. 22:02
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
Jól méred, én 2 napig rosszul mértem, mire kiderült, túlságosan megszúrtam az ujjam és a sok vértől magasabbat mért. Amúgy, ha tényleg nem megy lejjebb, akkor lehet inzulin lesz.
2018. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem all be diétával akkor kapsz inzulint, ezen nem kell így hisztizni.
2018. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az inzulint mikor adjak ? Addig nem lesz baja a babanak ? Bocsi nem nagyon ertek hozza elso baba es nem szeretnwm h baja legyen
2018. jún. 23. 22:17
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

A #6-os Válaszolónak fogalma sincs a készülök működéséről, amivel nincs baj. Aki nem hozzáértő annak nem is kell ismernie a működését. A baj az hogy egy elvileg hozzáértő meggyőzte őt erről a butaságról, legyen ez védőnő, vagy háziorvos tök mindegy...


Eleve nem tudod túlságosan megszúrni az ujjad, hiszen a tű automata. Másrészt, ha több vér kerül hozzáadásra, akkor sem tud magasabbat mérni. Ha leszívnánk egy ember összes vérét, nem mérnénk a nagy mennyiség miatt 100-as cukrot :)

Van ugyan mininum igénye a készüléknek, de ha 50 mikroliterrel több kerül be, attól még az eredmény jó.

A diéta nem hoz feltétlenül két nap alatt eredményt.


Viszont a készüléked akár lehet rossz is, évente egyszer érdemes elvinni kalibrálásra, kontroll mérésre egy laborba.

2018. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Lehet a geppel van baj akkor vagyis remelem mert sztem tobb mint 1 eve nem is volt hasznalva sem . Csak annyira ra stresszeltem
2018. jún. 23. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!