Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szült valaki mostanában...

Szült valaki mostanában Keszthelyen dr Pap Ervinnél? Mennyit adtatok neki szülésnél?

Figyelt kérdés
Nem akarok sokkal kevesebbet, vagy többet adni, mint amennyi szokás..

#szülés #pénz #Pap Ervin
2018. júl. 5. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az unokatesóm szült nála, 3 éve, ő 80ezret adott neki
2018. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerősöm 50-et adott.

Amúgy mostanában sokat visszaesett a híre?

2018. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én hozzá járok terhesgondozásra, és meg vagyunk vele elégedve. Nagyon figyelmes, kedves, részletesen megmutatja mindig a vizsgálatoknál a monitoron, amiről beszél, odaadja az ultrahang vizsgálat anyagát pendrive-on...
2018. júl. 6. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most voltam nála, és imádtam! Annyira figyelmes, kedves, hogy az valami bámulatos. Tele volt a rendelő, szerintem nem esett vissza a híre
2018. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A magánrendelési díj tízszerese a szülés ára. Mi csaptunk mellé egy bort és nem nyolcezret fizettem havonta hanem tízet. Megérte :) még a szabadnapján is bejött, hogy hogy vagyok
2018. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!