Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Beutaltak a kórházba kevés...

Beutaltak a kórházba kevés magzatmozgás miatt valakinek volt?

Figyelt kérdés
A magándokimnál voltam és mondtam neki hogy kevesebbet érzem mozogni a babát ő adott egy beutalót hogy holnap vetessem magam fel az osztályra. Volt valakinek ilyen ? 31+3
2018. júl. 9. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom szeretne par napig megfigyelni, esetleg nst-k lesznek , meg csinálnak FLOW-oz (koldokzsinor aramlast) néznek (olyan, mint egy sima uh,semmk extra)
2018. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Meddig kell bent lenni vagy hogyvan ? Igazabol o megnezett mindent csak mondta hogy inkabb ott is nezzenek nst
2018. júl. 9. 16:08
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Inkább nézzenek, minthogy úgy járjál, hogy az egészséges baba meghal, mint az enyém. 36. héten fordult úgy, hogy elakadt a köldökzsinórban.
2018. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze nem mondtam hogy ne nézzenek csak kíváncsi voltam kinél hogy volt ha volt ilyen meddig kellett bent lenni hogy készűljek :)
2018. júl. 9. 16:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó lesz az áramlás és a ctg, akkor maximum három nap után hazaengednek. A magzatmozgás érzete viszont elég szubjektív. A kisfiamnál még utolsó héten is szívhangfigyelőztem, annyira be tudott lustulni. Illetve legalábbis én úgy éreztem, az uh sosem mutatta ezt.
2018. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából a dokim mindent megnézett az áramlást stb.. es mindent jonak talalt csak ugy gondolta azert beutal gondolom ott tobbszor nezik majd vagy nemtudom :/
2018. júl. 9. 17:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
CTG-t biztos nem csinált, mert az alsóhangon 20-30 perc, de több is lehet.
2018. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt nem azert kuldott be. Arra gondoltam hogy a mehlepenyt nezte mukodeset erettseget az arteriakat .
2018. júl. 9. 18:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki!Ismerősömnek nem volt ilyen gondos orvosa.Simán haza küldte, meg se vizsgálta.Pár nap múlva kellett újra mennie.Akkor vették észre,hogy a baba már halott:(Azonnal meg kellett szülnie.
2018. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jól tette az orvosod hogy beküldött. Biztos nem lesz semmi baj, de több szem többet lát, inkább nézzék meg CTG-vel is. (Én is vesztettem el 33 hetes magzatot, és ha a bal...sz orvosom komolyan vette volna a panaszaimat és engem is kórházba küldött volna, akkor már 3 éves lenne a kislányom!)
2018. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!