Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kiskönyvet mennyire kell...

Kiskönyvet mennyire kell töltögetni?

Figyelt kérdés

A várandósgondozási kiskönyvet 1 hete kaptam meg.

Fogorvos pl belepecsételt,beleírta hogy van 1 lyukas fogam meg 1 kis fogkövem.

Védőnő is belebélyegezett mikor ott voltam nála és átadta.

De pl a háziorvos csak ideadta a beutalókat, és a saját részére nem írt semmit, meg nem bélyegezte le. Azt mondta majd máskor, most siet.


Lényeges amúgy nagyon precízen vezetni ezt?


2018. júl. 10. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem

Én pl háziorvosnál egyszer sem voltam a terhességem alatt és senki sem szólt meg érte.

2018. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak azt az oldalt töltötte ki a háziorvos és a fogorvos is ahol az adatai vannak, hogy ő az orvosom.

Pecsételni hátul csak a védőnő és a nőgyógyász szokott. De amúgy nem igazán számít semmit az a kiskönyv, max ha kórházba kerülsz gyors ránéznek, hogy pl hol tartasz a tehességben és pl nyitott voltál e az utolsó vizsgálaton. Meg ha sztkba jársz akkor ha mindig más a doki, akkor segít neki, szintén, hogy gyorsan nyiltál e vagy már előzőleg is ki voltál valamennyire.

Meg persze kell az anyaságihoz a 4 pecsét.

2018. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon szigorúan veszik. Mindig mindenhol írják és nézik. Nem volt kitöltve a háziorvosok rész mert még nem jutottam el hozzá, csak nem lekiabáltak érte. Egyszer egy héttel később mentem terhesgondozásra mint azelőtt (semmilyen kötelező vizsgálat nem lett volna) és elég nagy lebaszást kaptam... :/
2018. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenhol máshogy van. Nálunk pl szigorúan veszik, a háziorvos kikérdezett a családi betegségekről, ő csinált ekg-t, és a.laboros beutalokat is ő írja. Egy részét a kiskönyvbe, egy részét külön.
2018. júl. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!