Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 18. heti ultrahang később?

18. heti ultrahang később?

Figyelt kérdés
2 hét múlva leszek 18. hetes várandós. Kértem időpontot a 18. heti genetikai ultrahangra, de szerencsétlenségemre már csak 6 hét múlva adtak (akkor 22 hetes leszek). Szerintetek gáz? Keressek magánultrahangot? Az időpontadós nővérke szerint még éppenhogy beleférek.... Doki csak széttárta a kezét, hogy sokan vannak :(
2018. júl. 12. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Gáz, igen. Ez egy fontos uh. Keress mindenképp legalább erre az egyre magánban vagy máshol.
2018. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Későn van, igen. Én is keresnek más lehetőséget, ez hol van egyébként? Nekem olyan hihetetlen, hogy ennyien legyenek valahol, én Debrecenbe jártam, ott is sokan vannak, de ha pár nappal előtte hívtam őket, sosem mondták, hogy sajna nincs hely. Ez gáz.
2018. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18-20. hét között kell lennie. Keress magándokit.
2018. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sote I. Baross utca, Budapest.

Keresek hamarabb magánt....

2018. júl. 12. 11:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Uristen ne ijesztgess.

10 hetes vagyok, 18 hetes uhra en is oda akarok menni, 12re G1 Intézetbe megyünk.

Kérjek már most időpontot? :O

2018. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sote 2-re menj, fogadnak előbb. Én is a barossba tartozom, de a 30. heti uh-ra úgy tudtak volna időpontot adni, hogy már 39 hetes lettem volna...
2018. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5-ös, igen kérjél mostanában, hogy tutira legyen. Alapból is nagyon sokára szoktak tudni adni, de most a nyári szabadságok miatt a 3 uh rendelő helyett 2 megy csak.
2018. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De amúgy is, az én dokim a Sote 1-ben osztályvezető főorvos és ö maga sem tanácsolja az ottani uh-kat.. nem éri meg szerinte. És szerintem sem.


Czeizelbe menj, vagy G1, esetleg Róbert Károly magánkórház..


Én a Czeizelt nagyon ajánlom! :)

Nekem is két hétre rá adtak időpontot, szóval ha most vagy 16 hetes, a 18.ra már van esélyed kapni. :)

2018. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!