Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Választott szülész, János Kórház?

Választott szülész, János Kórház?

Figyelt kérdés
Most, hogy elmúltam 30 hetes, egyre többet gondolok a szülésre. Van egy fiatal orvos a Jánosban, ahová tartozom, akit megkérdtem a szülésre. A gondozásban még hajlandó részt venni, de a szülésem, ha hamarabb indulna véletlen, még nem lenne itthon a nyaralásából. Szeretnék véleményeket kérni a János Kórház szülészetéről, orvosairól, szülésznőiről, a terhesgondozásról. Olyanoktól, akik nemrég szültek ott, vagy oda járnak és nem teljesen elfogultak negatív irányban. Alapvetően jónak látom a szülőszobát, jól felszerelt és eddig mindenki kedves volt.

2018. júl. 18. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Fábián Tamásról, Dr. Hazay Mátéról nagyon sok jót hallottam kismamáktól és ott dolgozóktól egyaránt.

A napokban kismamaként vérzés miatt megjártam az ügyeletet, akkor dr. Szécsi Dávid látott el. Ő is nagyon figyelmes és kedves volt.

A többiekről nincs információm.

2018. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, Dr.Szécsit kértem meg.
2018. júl. 18. 12:48
 3/9 anonim ***** válasza:
A bezzeganyán szokott lenni kórházi élménybeszámoló, keres rá a honlapján. Ha konkrét orvosról nem is, de a személyzet meg az orvosok segítőkézségét le szokták írni.
2018. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olvastam már, köszi.
2018. júl. 18. 13:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Októberben szültem ott, és háromszor kellett bemennem előtte gondok miatt, és akkor találkoztam az ugyeletes orvossal.


Nekem nagyon pozitív véleményem van mindenkiről, csecsemosokrol is. Nem volt szép szulesem, de végig tudtam mi történik, biztonságban éreztem magam.


Az egyik ugyeletes akivel talalkoztam pont Szecsi Dávid volt. Ha valamiért nem tudnám a következő babamat az orvosomnal szülni, biztos öt kérnem fel.

2018. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Kérdezhetek privátban? :)
2018. júl. 31. 14:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze
2018. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Milagros ***** válasza:
Dr.Purcsi Katalin. Imadni valo!
2018. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta megvan a baba
2018. okt. 20. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!