Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Prenatesztnél van UH is...

A Prenatesztnél van UH is vagy csak vérvétel?

Figyelt kérdés

Aki Prenateszten volt, attól kérdeznék. Az árban csak a vérvétel van benne van rápillantanak előtte ultrahanggal is? Egyáltalán orvossal is fogok találkozni vagy csak aki a vért veszi?


Az első gyerekemnél csak kombinált teszten voltam, ott csak vérvétel volt. De itt azt olvastam, hogy van hozzá genetikai tanácsadás is - ezalatt mit kell érteni?


2018. júl. 18. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem csak vérvétel volt. Odamentem az orvoshoz aki csinálja a Prenát aztán elmondta, hogy hová menjek (kórházon belül), hogy levegyék a vért.

Amikor meglett az eredmény azt az orvosnak küldték, majd visszamentem hozzá és megbeszéltük.

2018. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Megkérdezhetem, hogy hol voltál?
2018. júl. 18. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyíregyházán a Jósa András kórházba kellett mennem mert ott dolgozik az orvos akinél elérhető a Prena.


Ti hová mentek? Nem mondtak róla semmit neked?

2018. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem szintén nem volt UH. Bementem a kórházba ahhoz a dokihoz aki foglalkozik a Prenával, kitöltöttük a papírokat aztán küldött az ápolóhoz vérvételre. Én utána sms-ben kaptam meg az eredményt, nem kellett hozzá visszamennem.
2018. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!