Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Tamási Ferenc Bicske...

Dr. Tamási Ferenc Bicske Sztk. Nőgyogyászrol valaki valami véleményt mondani?

Figyelt kérdés
2018. júl. 20. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
2x voltam nála,hát köszönöm szépen nem kérek belőle. Azt mondta,hogy tökéletes a vérleletem mondtam neki,hogy de szerintem nem mire mondta,hogy terhesség alatt normális az eltérés. Első gyerek ő meg orvos hittem neki. A munkát ott kellett hagyjam,mert az ágyból nem tudtam kikelni. Elmentem magán dokihoz,akit ismerős ajánlott kiderült durva hugyuti fertőzésem van kóros vashiányom,amit csak vénás úton lehet már pótolni és vérszegény lettem azért szédültem remegtek a kezeim. Ezeket elmondtam a dr. úrnak mire annyit mondott csak az izgalom miatt van meg a hormonok. Ha nem veszik észre időben és nem vagyok kikezelve hüvelyi úton nem is szülhettem volna a császárba meg lehet bele is halok. Szóval,ha jót akarsz ehhez a síntérhez ne menj. Ja és a stílusát inkább nem is esetelném szinte kizavart minek után 1 órát váratott a kiskönyvet ki se töltötte a védőnő meg velem visítozott miatta. Én nem szoktam rosszat írni ennyire senkiről,de ez a pasas beleégett a fejemben.
2018. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is tudnék róla mesélni anno Bicskén rendelt oda mentem ezer meg ezer gondom volt nőgyógyászati röviden kérte menjek a BMbe meg magán rendelesre egy kis műtét után még normálisnak tűnt bíztam benne hogy az is marad majd a nagy műtét után boríték a párna alatt kérdeztem dr úr mi történt a műtét során (miközben egy másik betege is volt a szobában akit körbe ugrált gondolom többet adott neki vagy nem tudom) q válasz hadarva össze nővést szét szedtük ki tisztitottuk amúgy meg felejtse el hogy maga valaha még szülni fog.. akkor már volt 2 lányom akik mára már 26 és 27 évesek s van 2 fiú unokám . Évekig nem védekeztek minek úgy sem lesz gyerekem. Aha nyáron lesz 5 éve hogy megszültem a kisfiam .. bocsi dr úr elfelejtettem 🤣🤣🤣
márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!